Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetek member? ( Club...

Hogyan lehetek member? ( Club penguin! )

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja, hogy esetleg hogyan lehetek INGYEN member? Mert nagyon szeretnék végre az lenni.. vagy esetleg egy nem használt member kód is jó lenne.. csak az lenne a lényeg, hogy tudjak ruhákat , cipőket meg ilyeneket venni! ( club penguin!!)
2010. ápr. 10. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én cheatelni tudtam csak .. és amiket ott látsz a youtubon és hasonló oldalakon nem igazak !ismétlem NEM IGAZAK !!

hamisak ... reklámozzák a Club penguin stormot vagy mit letöltöttem és valóban működött de amikor beállítottam magamnak vagy 6 féle puffle meg házat ruhát stb... kiléptem a programbol és nem működött ...

de most ajánlom neked ami nekem bjön az a Cheat Engine 5.5 vagy pediglen a Cheat Engine wpe pro ezek a progik garantált működnek de most kisérletezek vele én is , hogy működne-e clubpenguinen :D csaltam már vele és innen tudom hogy működik .. (Dragonfable-n csaltam .. és működött)

Üdv :) egy próbát azért meggér ;)

2010. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia!Sajnos nem lehet senki ingyen memberes!Régebben volt egy Icp nevezetű csalás amit le lehetett tölteni nagyon jó volt mindenkinek örök membersége volt és voltak csalókódok is amivel cuccokat szerezhettél!De valaki ezt a programot feljelentette és azóta vége!:(
2011. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
utolso ez nemigaz sok cpps van még azon kivül csakti a többit nemismeritek
2012. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ღ° Bella ღ° válasza:

nem kell érte fizetni fölösleges

[link]

itt beregisztrálsz és játszol és itt ingyen member vagy annyi a baj csak hogy nem lehet puffit venni

azon kivül berendezheted a házat vehetsz cuccokat nagyon jó

2012. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ricko1300 válasza:
Köszi a válaszokat!Nekem is nagyon hasznosak.
2012. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DrarkPain ***** válasza:
Én csak egy olyan kódot tudok ami csak akkor működik ha már voltál membership-es a kód : Membership23 remélem működik ha már voltál am még van olyan is h haverom már 5 éve játszik és kapott egy olyan kódot ami csupa szám azt beírta és ingyen memberes lett .
2012. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Poeudi válasza:
En az vagyok de csak par napig még...Nyertem azon a Insiders partyn 1 honap ra..De szeretnék ujra memberes lenni mert igy királyabb a játék :)
2013. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most akkor van ingyen Member vagy nincs ?:D Én nagyon szeretnék :D a Komit előre köszike :P :D
2013. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!