Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elveszett játék origin-ben?

Elveszett játék origin-ben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem meg a bf4et, fel is raktam, játszogattam... majd pár hónapig nem léptem be az origin accountomba és most nincs bennt a bf4 a könyvtáramban. Próbáltam ujra leszedni, beírni a serial keyt (persze nemműködött, várható volt). Szóval, hogy tudnám visszaszerezni a játékomat ha már fizettem érte...?

2016. máj. 27. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Supportnak kellene írni. Amúgy biztosan ugyanabba a fiókodba léptél be? Mert manapság divat egy halom fiókot csinálni.
2016. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
biztosan az a fiók. igen nekem is 2 van de az egyiken a bf3va(barátomtól vettem) a másikon meg a bf4(ez az enyém)
2016. máj. 27. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Van is ezzel kapcsolatban egy help:


[link]

2016. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt végig csináltam de nem használt :/
2016. máj. 28. 08:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem másik accounton volt? Hallod, eddig én is azt hittem hogy eltűntek a játékaim, aztán kiderült hogy 3 accountom is van, csak ami azokhoz volt e-mail címem már nem használom és így nem próbáltam velük :D
2016. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!