Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri most elkezdeni wow-ozni...

Megéri most elkezdeni wow-ozni? Miért mondják az emberek hogy most már rossz a játék, és régen volt jó?

Figyelt kérdés
őszintén nem is értem, eddig hogy maradhatott ki ez a játék nálam, de most elhatároztam hogy tényleg belevágnék (igaz semmiképpen sem fizetősen, már ha értitek mire gondolok. sosem szoktam letölteni, de képtelen vagyok egy játékért havonta fizetni). igaz több mmorpg-vel is volt már dolgom, de mindegyiket egy rövid időn belül abbahagytam. Lehet hogy azért is, mert olyan üresnek éreztem, még akár a guild wars-ot is. viszont a wow, egész sok helyen látható, sok kép, videó, most még a film is. viszont elég nagy visszhangja annak, hogy a játék már rossz, és csak régen volt jó. annyira hogy konkrétan nem lehet egy olyan wow-os poszt mellett elmenni, hogy ne kezdjen rá mindenki erre a dumára. de miért mondják ezt? mi volt az ami ennyire elrontotta? megéri még elkezdeni?
2016. máj. 28. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen ki tudod próbálni, max ha nem tetszik átmész egy privát szerverre
2016. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi is rontotta el, hát, elég sokminden.


2006 óta játszottam, csakis eredeti szerveren, több ezer órát beleöltem az évek során ebbe a nagyszerű játkba. A többi MMORPG akkoriban (de még ma is) meg sem közelítette ennek a szintjét, nem volt túl könnyű, de azért nem volt túl nehéz se, gyönyörű világ, jó sztorival, jó játékmenettel, és ami a legfontosabb: tényleg egy "sokjátékos" játék volt. Azon volt a hangsúly, hogy más emberekkel játszál egy hatalmas közösségben.


Aztán elkezdték a játékot megváltoztatni, elég erősen. Minden, szó szerint minden sokkal könnyebb lett. A közösségi részeket kiölték a játékból. Már nem kell csapatot gyűjtened, amikor egyedül nem tudsz egy küldetést megcsinálni. Ha régen az "együtt" volt a kulcsszó, most az "egyedül". A két ellenséges oldal fővárosán kívül az egész világ halott.

A szintezés szégyen, hogy mennyire könnyű lett. Régen hónapokig tartott, bejártad az egész világot, egy hatalmas kaland volt, érted. Ma úgy felmész a maximum szintig, hogy alig hagyod el a fővárost. Rosszabb esetben pár nap alatt. Vagy ami még rosszabb: már nem is kell szintezni. Lehet venni maximum szintű karaktert. Kipengeted nekik az 50 vagy fsztudjamennyi eurót, tádá. De erre még visszatérünk.

Aztán, átdolgozták (lerombolták) az egész világot az egyik kiegészítővel. Az izgalmas küldetéseket leváltották a filmes és sorozatos mémek, mert az biztos nagyon vicces, én nem tudom, de még én szégyellem magam a Blizzard helyett, hogy mi lett belőle, mert hogy szánalmas, az biztos.

Beraktak repülést az egész világba. Na ez azt eredményezte, hogy nem fogsz csak úgy összetalálkozni senkivel, mert hát úgyis mindenki repül. Namármost ez egy olyan játékban, aminek az lenne a lényege, hogy találkozz emberekkel, nem valami előnyös.

És amikor végleg kiborul a bili: az igazi pénzért megvásárolható cuccok. Jó jó, először jöttek a kicsi petek, mountok, azt még leszarjuk, aztán jön az INSTANT CHARACTER LEVEL BOOST, azt már nagyon nem szarjuk le. Ez nem egy free-to-pay-to-win játék, hanem azért előfizetős, mert itt egyenlőség van és nem a pénztárcád fog előrébb vinni. Az utolsó kiegészítővel már játékbeli pénzt is tudsz vásárolni. Számomra itt végleg elég volt.

2016. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!