Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok olyan lakást...

Hogyan tudok olyan lakást építeni, ami tengerparton lenne és kikötőt is építhetnék?

Figyelt kérdés

Már ha egyáltalán lenne...

Igazából hiába van telepítve a szigetvilág, mégse észleltem semmi olyasmit, ami ezzel kapcsolatos lenne.

Olvasgattam utána... sellő, meg sellő-sziget és egyebek. Sehol nem találtam ilyesmit.

Amikor építkezek, vásárolok, tudok venni csónakot, ott a kikötő lehetőség is, meg ilyenek, de mégse tudom sehol felhasználni.

Azt hittem ha nyaralót akarok venni, akkor az közt lesz, valami tengerparti lehetőség, vagy ilyesmi... de semmi.

Hol és mit keressek, h tudjam használni a szigetvilág cuccokat? Hogy tudom kihasználni ezt a kieget?



2016. máj. 28. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
és akkor most pontosan melyik játékról is van szó?
2016. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a kérdező leírása alapján a sims 3 + a szigetvilág kiegészitőről van szó.
2016. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!