Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » You Tube-on milyen játékról...

You Tube-on milyen játékról néznétek szívesen videót?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy milyen játékok érdeklik mostanában az embereket.

2016. máj. 28. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
májnkjáft!!! (ja nem)
2016. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem birom nézni ha valaki más játszik. főleg akko ha olyan amivel én még nem játszottam...nem is értem hogy lehetnek ennyire népszerüek ezek a vidik
2016. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen videót? Gameplay, let's play, walkthrough, kritika, mélyelemzés, lore, bug compilation, tippek+trükkök, modbemutató, egyéb, ami nem jut eszembe?


Ja, hogy te csak valami fantáziátlan let's playre gondolsz? Akkor semmit.

2016. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rocket League :)
2016. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aki segített, annak köszönöm, ment is a zöld, aki nem, annak pedig remélem jól esett erre pazarolni a idejét!
2016. máj. 28. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak bemutatót, régi vagy újabb játékokról. Valami olyasmire gondolok mint amit pl. az Otherworld, PC Guru, Gamestar csinál. Esetleg végigjátszást, de ne olyan játékból, amiből már több száz van fent. Az ilyen megjátszott ordibálós vackok meg nem érdekelnek.
2016. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

milyen játékok érdeklik mostanában az embereket.

A mostani mainstream jatekok, es azokrol mindenki es meg a nagyanyjuk is csinalt mar videot, nincs szukseg egy ujabb amator csatornara...

2016. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy erős gépem akkor gameplayeket nem néznék.. inkább vlogokat
2016. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!