Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Több MMO-ban zavarta az...

Több MMO-ban zavarta az embereket, hogy támogató létemre vezetek?

Figyelt kérdés
Szerintem a Support az, aki ténylegesen levezényeli a harcokat - MMORPG/MMO MOBA - több példa volt már rá, hogy sikeres módszer. De többször megkaptam már, hogy: "miért egy csicska healer a főnök"? Titeket zavarna egy ilyen helyzet? Vagy sz*rnátok bele, ameddig siker siker hátán?

2016. máj. 29. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Noobok, ne érdekeljen. Csapatban általában az vezényel akinek van ideje átlátni a játékosok mozgását, ez nem ritkán a support, hiszen ő nincs tűzvonalban elvileg. Eyébként maga a jó healer is úgy működik, hogy azt nézi kit kell majd gyógyítani a következő másodpercben, azaz pont a harctér átlátása a feladata.
2016. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D Végre egy értelmes hozzáállás, manapság nem találkoztam hasonlóval csak nagyon ritkán. Egy warrior esetében elég kaotikus egy látvány, amíg egy support ha ügyes és figyel képes képben maradni. Gondolom náluk aki az erősebb az vezessen hozzáállás üzemel. Mindig mondják, hogy nekem a legkönnyebb, de ők csak magukkal vannak elfoglalva, én meg tűkön ülök, mert ha hibázok mindenki megszívhatja.
2016. máj. 29. 08:36
 3/10 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna ha healer/support lenne party leader amíg tudja mit csinál. ha rendesen vezeti partyt akkor nem érdekel hogy healer,support,dps vagy tank a leader de ha azt se tudja mit hogy akkor igen. az nem baj ha nem "siker siker hátán" lesz de tudja hogy mit csinál az a fontos. ha partynak nincs szerencséje vagy vmelyik tag elrontja az már nem az ő hibája.


nekem ez a személyes véleményem erről :)

2016. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi köze a kasztnak ahhoz, hogy valaki mennyire jó vezető? A LOTRO csapatunkban pl. egy Hunter (DPS) a vezető, aki ráadásul lány, és a legjobb leader, akit valaha is láttam.
2016. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azzal van kifogásom, ha más kasztú a vezető. De egyre többen, igaz fiatalok - egyre több fiatal van:s vagy én öregszem? - kifogásolják, hogy support legyen a főnök.
2016. máj. 29. 09:35
 6/10 anonim ***** válasza:

nem zavar, az vezessen aki ismeri jol a jatekot.

aki meg beszol a healernek az hozzan magaval sok potit mert en nem fogom eletben tartani.

2016. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj velük, hogy kipróbáltak egy kasztot, aztán el vannak vele. Én is nagyon szeretem a támadó kasztokat, de healert is kipróbáltam, tankot is, és láttam hogy mindenikhez kell érteni ahhoz, hogy jól csináld. Na ők nem látják ezt, mert nem is érdekli őket hogy milyen lehet a másik kaszttal játszani. Szóval nem kell őket komolyan venni ilyenkor, mert nem tudják mit beszélnek.
2016. máj. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én mindig is a darálós kasztokat kedveltem de igazából nem izgatna hogy ki/mi a főnök amíg jól csinálja a dolgát. az ilyen healer és társai kasztokhoz én hülye vagyok szóval azt meghagyom az ügyesebbeknek. valószínűleg azért nem tudok ilyen kasztokkal nyomulni mert hülye vagyok hozzájuk. darálni meg egyszerű :D szóval respect ha jól bánsz az ilyen kasztokkal :)
2016. jún. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megjegzem a vezetőben nagyon fontos, hogy ne egy beképzelt, a többieket lenéző, stresszelő alak legyen, mert láttam ilyeneket is. Ez még akkor is edegesítő, ha nagyon jó játékos. Az ilyenek lépten nyomon szapulják a csapattagokat, hogy " mi a fa..ért nem nyomtad be a skillt, mit sz...kodsz azzal a buffal" meg hasonlók. És bár igazat mond, de így nem lehet csapatot vezetni.

Tiszteletem, ha te nem ilyen vagy.

2016. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen vezetők egy idő elteltével lábnyomot vélnek felfedezni az ülésre is alkalmas testrészükön. Általában társaságokról beszélünk, kiforrott - vagy - kiforratlan közösségekről. S azok türelme is véges. De! egy ilyen alak is lehet hasznos. Közös gyűlölet kovácsolja a csapatszellemet :P
2016. jún. 2. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!