Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy feljebb a wn8...

Miért nem megy feljebb a wn8 gyorsabban?

Figyelt kérdés
A wotot tavaly nyáron kezdtem el. 2000 csatáig sem fogtam fel hogy hogyan lehet trükközni meg ilyenek. Majd kaptam 3 hónap bannt és addig a másik accomon játszottam. Azon pedig a 3 hónap alatt stabil sárga zöld lett a wn8am. Miután lejárt a bann a normál accomon is elkezdtem huzni. Eddig nem nagyon érdekelt de most kissé fontosnak találtam hogy minden nap zöld vagy sárga legyen. Ez így is van de csak 1 hónap alatt 48ról 670 re ment fel. Ez miért megy ennyire lassan fel? Minden nap kb amikor játszok csak 10el megy feljebb. Így mikorra lesz meg legalább a sárga? És ezen lehet valahogy jobban változtatni hogy gyorsabban legyen? Gondolom meg de azért irtam ki hogy hátha megtudok valami újat. Akinek kell elküldöm privátba a játékbeli nevemet hogy megnézze.

2016. máj. 29. 14:50
1 2
 1/14 Brandon41 ***** válasza:
Egy olyan accon amiben nagyon kevés a csata abban sokkal gyorsabb fel húzni a wn8-at mint egy olyan accban amiben sok a csatád.
2016. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Brandon41 ***** válasza:
Szerezz statpatter tankokat. Pl is-3,t-10,talán Is
2016. máj. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Brandon41 ***** válasza:
Én Pl az is-3al, t-10el elég szépen kaptam a wn8-akat, kB amikor játszottam akkor naponta 1-2-3 wn8-at is szereztem.
2016. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Brandon41 ***** válasza:
Ja de ugye ahhoz úgy is kell játszani, ezzel nem azt mondom hogy Unicum ként kell játszani úgy mint egy átlagos játékos 2000 dmg
2016. máj. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 HUN_Sector ***** válasza:

Mindig az átlagod alapján vagy beszínezve.

Ha futsz egy 1500 wn8-as napot, kisebb szinten növekszik az átlag, ha korábban 2000 csatád volt, mint ha csak 500.

Arányok.


A legjobb statpadder orosz td tankok: su100, su152, su100y

A legjobb francia statpadder light: amx elc

A legjobb statpadder japán heavy (még mindig): OI experimental és OI


A többivel már rég volt dolgom.

2016. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megnézheted melyik tankkal mennyit kell sebezned bizonyos stathoz.

2016. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de ebből már sokat tudtam. :) Az lenne most inkább a kérdésem felétek hogy mikor érem el ezen is a normál zöld statomat, ha egy hónap alatt ment fel 480ról, 700ra? Szerintetek kb mennyi idő? Amugy van statpadder tankom a Ke-Ho. Párat lősz zöld vagy. És már 7 top gunnál járok. :)
2016. máj. 31. 20:07
 8/14 HUN_Sector ***** válasza:
hát a ke-ho nem igazán statpadder. Az nem fogja jól húzni - mert az összes sebzés is egy kalkulációs tényező. 4-es lighttal hatosban és hetesben meg eléggé elveszett vagy.
2016. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
(as: Ha ismernéd a Ke-Hot nem irtál volna ilyet :) 7esbe eleve nem dobja fel soha, és még a 6os is ritka. 4esben 5osben perig a brutál árütése miatt simán átlövi a kV 1et frontból. Ezenkívül nem lenne vele 6 top gunom ha ilyen rossz tank lenne ;)
2016. jún. 1. 19:06
 10/14 HUN_Sector ***** válasza:

Tier 4 light, ott már érvényes a +3 MM a light faktor miatt.

Ezért a tier 5-6-7-be mehet.


A 87 mm-es átütés pedig csak veled szemben álló (egyenesen álló) kv1-el szemben mehet át, ha az rng is veled van. A lower front plate, azaz alsó frontlemez a döntés miatt 87mm effektív páncélvastagságúnak minősül.


Zárt béta teszter vagyok, meglehetősen jó statokkal, elhiheted nekem, hogy ismerem a tankokat. Még az új japókat is.

2016. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!