Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legendsben komolyan...

Leauge of Legendsben komolyan ekkora balfékek játszanak?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, kicsit béna, erre a sok idióta reportolni akar, mert szerinte noob vagyok. REPORT-OLNI, MERT BÉNÁN JÁTSZOM! Gondoltam nagy az isten állatkertje, játszom tovább... de amikor az ötödik meccsen is ugyan ez van, rájöttem, hogy a lol-ban gyűlnek össze a legnagyobb gyökerek... Itt mindenki hülye! Mindenki egy idióta, debil. Az egyik barátom is nagy lol-os, kezdem megérteni, miért ilyen nagy pszichopata... Eddig azt hittem, hogy a Minecraft neveli a legrosszabb gyereket, de nem! A LOL...

Komolyan reportol azért, mert nem arra mentem, amerre ő akarta...


2016. máj. 29. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Chill dude. Online f2p játék mégis mit vártál? Idővel kikopnak, csak pár ezer órát kell bele tenni. Igaz ritkán játszok, de elmúlt kb 30 meccsemen nem volt flame.
2016. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Tudod az emberek nem akarnak olyan csapattársakat akik rangjukhoz képest rosszul játszanak. És mivel rangodhoz képest rosszul játszol ezért teljesen megértem a többiek reakcióját. Itt nagyon könnyű eldobni egy meccset. Nem arra mentél Csapatod meghalt Kata penta és vége a nexusnak. Na kinek van igaza?
2016. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rangomhoz képest? Mondom, hogy az első meccsem volt. És ha az lennék mi van? Egyszer veszít, így járt... Tiszta debil mindenki...
2016. máj. 30. 00:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz a gamerekkel, főleg a Lolosokkal, nekik nincs ám valódi életük, és tele vannak elfojtott haraggal meg komplexusokkal... nekik igenis nagy tragédia, ha elveszítenek egy meccset. :D
2016. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Első meccsed volt? És botok ellen kikaptatok. Hát, megértem a csapattársaidat. Tudod az emberek akik tényleg akarnak LoL-ozni mielőtt egyáltalán botok ellen mennének rengeteg betanult mozdulatot betanulnak, streameket néznek. Én mielőtt elkezdtem néztem 100h stream-et aztán jön az 500 órás tanulási folyamat.
2016. máj. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
De pls vegyük a CS:GO-t az is eSport játék, aki elkezd játszani vele jó esetben játszott már pár száz órát az előző játékokkal és rengeteg Kodiak videót/stream-et nézett. Aztán amíg eléri a lvl 3-at addig megtanul lőni mert tudatosan tanul nem csak a haverokkal hülyül. És a 10 versengő win után egyből Sheriff-be dobja. Tudod eSport játékokkal játszani nagyon sokszor nem csak ez a hülyülős játék könnyed multi hanem sokkal több.
2016. máj. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Teljesen érhető a csapatod reakciója, ha úgy kezdtél neki a játéknak, hogy fingod sincs az egészről, és adcvel mész jgbe, teljesen megértem.Vannak akik komolyan veszik a játékot, attól még hogy te neked ez volt az első meccsed, nem kifogás, nézz utána a játéknak, mielőtt elkezdesz játszani vele, nézz streameket, mert így tényleg csak azoknak a játékélményét rontod el, akik ezt komolyan veszik.Körülbelül olyannak foghatnak fel, aki trollkodik, vagy full buta az egészhez.Én is kezdő vagyok, még 30-as szintű sem vagyok, mégis komolyan veszem, és próbálok jobb lenni, állandóan azon vagyok hogy jobb legyek, ha meg nem tetszik a játék, nem kell vele játszani, ez egy komoly játék, persze, funolunk is, de ha csak azért játszaná mindenki, akkor mindenki noob senki maradna, senki nem lenne jobb.Vannak akik tényleg elmebetegek, és már kis dolgok miatt flamelik az egész csapatot, hogy ne ő legyen a hibás, és élhessen az álomvilágában, de ilyen a játék.

Akik siránkoznak a végtelenségig, azok ott maradnak bronzban, akik nem állandóan másokban keresik a hibát, azok jobbak lesznek.Én is low elos vagyok, béna, de amit leírtam, nem én találtam ki.

2017. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lol, most veszem észre milyen régi a kérdés :D
2017. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!