Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol vannak leírva a Semmiképp...

Hol vannak leírva a Semmiképp sem Dominion szabályai LoLban?

Figyelt kérdés
Nem találom az oldalon,hogy hogy vannak ebben a módban a pontozások,stb. Tudom hogy már vége ennek a módnak de felidegesít,hogy úgy játszottam,hogy nem is értettem mi történik közben.

2016. máj. 30. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A pontozás pont olyan, mint a dominionnál volt, amikor még volt. Van egyéni, és csapatos pontozás is. A lényeg, hogy elfoglald az egyes helyeket. pl a szélmalom, csontudvar. mindkét csapatnak van 1 ami a sajátja, így csak 3 marad, amiért versenyezni kell. Amelyik csapatnak több hely van elfoglalva, annak nem megy le a nexus életereje, ami amúgy folyamatosan csökken annak a csapatnak, akinek kevesebb van elfoglalva, a nexus 500 pontról megy le. Van középen egy kör, amit ha elfoglalsz, egy kis bónusz move speedet ad, valamint ha átmész rajta 3 kis elektromos bogyót, ami olyan hatással van mint a statikk, csak képességekre is aktiválódik. Az ellenség alappontjánál van a saját csapatod színében egy kő, amit ha elfoglalsz, indul egy szuper minion. A tp-t ás goldot folyamatosan kapod, és nem az ölés az elsődleges cél. Egyéni pontokat úgy gyűjtesz, hogy kapsz ha elfoglalsz egy pontot, megvéded(vagyis csak ott állsz), talán killnél is. De ez csak a meccs végén kapott ip-vel függ össze, szerintem. Nagy vonalakban ennyi, én is csak ennyit tudok.
2016. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Már így is jobban értem, hogy akkor mi mit jelent :)
2016. jún. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!