Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy 10 éves Call of Duty...

Van egy 10 éves Call of Duty 2 CD kulcsom, de a játék nem fut a Windows 7-emen. Esetleg a kulcsot tudom aktiválni valahogy, hogy fusson?

Figyelt kérdés
A kulcsot több mint 10 éve már aktiváltam egy XP-n, szóval a kérdés; tudok valamit kezdeni a kulccsal vagy a lemezzel?

2016. máj. 30. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A kulcs az aktuális telepítésre vonatkozik, nem kerül bevonásra mert egyszer aktiváltad már. A következő újratelepítéskor ugyanúgy felhasználhatod.


Ha nem fut, és nem emiatt nem fut a másik gépen/rendszeren, az a kulcs megadása után sem fog futni.

2016. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megcsináltam! :D Sajnos a singleplayer nemtom miért nem indul, de köszi a választ.
2016. máj. 30. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Patchelted a játékot? Én Win7-en játszottam ki, gond nélkül futott.
2016. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, de a singleplayer nem megy :( amikor elindítom, egyszerűen semmit nem reagál
2016. jún. 1. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!