Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan álítsuk be minecraftban...

IamMarci kérdése:

Hogyan álítsuk be minecraftban a tábla parancsok és a tábla színesírást?

Figyelt kérdés
Mármint meg van az essentials, de nekem nem megy és úgy tudom, hogy valamit kell csinálni vele.

2016. máj. 30. 20:53
 1/4 anonim válasza:

Ezt hosszú elmondani. De megpróbálom rövidre fogni gondolom az essesstials-t szervere tetted be mivelhogy sima világba nem lehet. Nekem is van a félig kész SkyPVP szerveren Essentials de nem igazán jöttem rám, hogy a plus parancsokon kívül, hogy lehet használni. Nincs más dolgod mint: Op jogot adnod magadnad lehhívnod egy command_block-ot. És ezen az oldalon: [link]

beírogatod a dolgokat legenerálsz egy parancsot beírod a Commandblock-ba és oda adja neked.

De az ilyen jelekkel vigyáz @r, @a remélem tudod mit jelentenek mert ha nem még kell írnom egy szöveget.

2016. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó, én ezeket már tudom, de nekem a táblára kéne színesen írni és parancsokat is. tudom valamit az Essentials-ban kell csinálni. Tábla parancsok és ott kell valamit babrálni. De azt nem tudom, hogy mit. És én erre vagyok kíváncsi. (Azon nem lehet színesen írni amit te mutattál.)
2016. jún. 4. 00:47
 3/4 anonim válasza:
Lehet rajta színesen írni!
2017. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
de lehet színesen írni csak mindig annak adja oda aki legenerálta
2018. márc. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!