Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Hamachi, mint virtuális...

A Hamachi, mint virtuális magánhálózat mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek mennyire biztonságos a Hamachi, mint virtuális magán hálózat?

Tapasztaltam, hogy a hálózat indításához le kell tiltani a tűzfalat. (és igazából ez az, ami engem aggaszt/zavar)

Szerintem van esélye annak, hogy ha kinyitom a tűzfalat, akkor olyan adatok (pl. jelszavak) is kiszivároghatnak a " külvilág" felé, amelyeknek nem kéne.

(Megjegyzem: Tűzfal kinyitása nélkül nem működik a Hamachi.)

Mennyire lehet megbízni a programban és a cégben, hogy a személyes adataim/fájljaim nem kerülnek nyílvánosságra?


[Felmerült bennem a port nyitás gondolata is, de az a helyzet, hogy már régebben nyitottam a wifi router-en portot egy Minecraft szerverhez, de az internetszolgáltató nem örült ennek és felfüggesztette az internetet. (úgy kellet telefonálgatni, mire nagy-nehezen visszakapcsolták.)]


Ha valaki tud értelmes választ és információt adni E programról, akkor azt nagyon megköszönném. ;)


További szép napot! :D



2016. máj. 31. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a Hamachi milyen verzióját használod. Én és a barátaim a LogMeIn Hamachival szoktunk magánhálózatot létrehozni a játékokhoz. Ehhez a verzióhoz alapvetően nem kell a tűzfalat kikapcsolni, csak kivételként kell hozzáadni az alkalmazást (mint ahogy kb. minden online program vagy játék esetében általában kell).
2016. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Egyébként a Hamachi szerintem megbízható, mindenki azt használja. Persze ez csak akkor érvényes ha legit oldalról töltöd le, és nem valami kamut szerzel be.

2016. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válszokat.


Kedves első válaszoló... Tudnál nekem egy letöltési link-et küldeni arról a verzióról, amit te használsz?

Előre is nagyon szépen köszönöm. ;)

2016. máj. 31. 12:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja most látom, hogy ugyanaz a válaszoló. Bocsánat.
2016. máj. 31. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Íme:

[link]

[link]

2016. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
2016. máj. 31. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!