Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok linkelni olyan...

Tudnátok linkelni olyan képet, amely kifejezi a World of Warcraft világát?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy nagyon kedves ismerősömnek csináltatni egy ajándéktárgyat. Ő nagy WoW rajongó. Sajnos én abszolút nem ismerem a játékot, és nincs olyan ismerősöm sem, akitől tudnák kérdezni (őt kivéve, de ő ezúttal kizárva a lehetőségek közül).

Tudnátok nekem egy kifejező, jellegzetes képet (vagy akár többet is) linkelni a játékkal kapcsolatban, amit rátehetnék egy ajándéktárgyra?

Köszönöm előre is!



2016. jún. 2. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy a World of Warcraft világa annyira gigászi hogy egy képbe szinte lehetetlen bele sűríteni, mert szóval az a kép mindenféleképpen csak egy részét prezentálná a játéknak.
2016. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első kommentelő mondja. De ha azt meg tudod mondani, hogy milyen a main karaktere (faj, class), mit szeret a játékban leginkább csinálni, kik a kedvencei a történetben stb., akkor talán tudnánk javasolni ezt-azt.
2016. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt kellene tudni, hogy hordás vagy allis? Mert akkor leszűkül a kör :) Ha semleges képet akarsz akkor én ezt ajánlanám:



[link]


Illidant általában a hordások és az allisok is szeretik


vagy ezt:


[link]

2016. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Elnézést a késői reakcióért!

Igen, sajnos nekem is az a bajom, hogy amennyire utánanéztem, szinte végtelen a WoW világa.

Annyit tudok, hogy a hordát, és az orkokat szereti. A filmben Durotant is nagyon bírta.

Köszönöm a hozzászólásokat, és külön köszönöm a linkelt képeket!

2016. jún. 14. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nmit. Igazán jó barát vagy :)
2016. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!