Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4et venni megéri még most...

Ps4et venni megéri még most az Uncharted 4 miatt?

Figyelt kérdés
Már egy ideje kint van az új gen, most jön majd a ps4 neo, ki tudja mikor a ps5. Érdemes ennyit költeni a 4re hogy az uncharteddal és a majd megjelenő no man's sky-al tudjak játszani?

2016. jún. 2. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe kölcsönkérném egy nyaraló havertól, ha csak távoli ismerős akkor bérelném. Két de inkább egy játékért nem vennék PS4-et. (No man sky lesz PC-n)
2016. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, ha csak ez a 2 játék érdekel akkor nem. Osztálytársam is vett egyet az UC4 miatt, 160 ezret kidobott az 1 terás változatra, kitolta másfél nap alatt és most ott porosodik neki. A no mans sky meg ősszel jön kb.
2016. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden túlzás nélkül mondom: egy hete játszottam végig az UC4-et, de szinte semmi sem maradt meg belőle. Igaz, én a The Last of Us-al is így voltam: ott sem és itt sem értem a "világ legjobb játéka" jelzőket.

Az új Tomb Raiderrel sokkal jobbat szórakoztam, mint az Uncharteddel, de valószínűleg velem van a baj.

2016. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel valszeg ez csak 4-re lesz így ha játszani akarsz vele vedd meg. Am meg lesz egy csomó cím még v 4-5 évig.

És kivált egy Blu-ray lejátszót is. Tudom h az XO-ban is van már nem kell beszólni.

Nekem pl UC2 mai napig kedvencem.


A PC-t meg felesleges ide keverni mert UC 4 úgy sincs rá , a játékok ugyan olcsóbbak pár E-vel csak maga a gép dupla annyi. A Denuvo miatt meg a torrentet is elfelejtheted. Mer h mondták drága de "ingyen van" rá a játék. Hát most már számolj egy 200-250 E-s gépel + 12 / játék.


Persze mindenki azon tolja amin akarja. De szerintem a PC iszonyat drága.

2016. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy neked megéri-e azt csak te tudod. Én egy játék miatt vettem ps4-et, és megérte. Azzal játszottam csak egy éven keresztül. Azóta meg lett több játék is ami érdekel.
2016. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszi a valaszokat. A no mans sky ok hogy pcre is jon, de nekem nincs eros gepem. Integralt videokartya ha mond nektem valamit akkor szerintem ertitek :D

Es egy gamer gep tul draga meg allando fejlesztest igenyel. A konzol nem annyira hatekony de maradandobb. Szerintem. Hataran vagyok hogy vegyek egyet. Kene mert meg ahogy mondtatok psr evig sok jo jatek johet ra ki, ott vannak a regiek is amiket ujra kiadtak a 4re. Szoval nem unatkoznek. Csak nincs hdmi s monitorom tehat az meg egy 50k. Es az mar 170 akkor. :S nem könnyű...

2016. jún. 4. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik oka annak,hogy Ps 4 jobb,mint az Xbox,de egyéb dolgokban is otthagyja,mint például gyorsabban telepíti a játékokat és könnyebb kezelni,a kontrollerhez nem kell elemet venni,vagy töltőt,ami 7000 ezer forint kb.
2016. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Aha, csak az akkumulátort lehet töltögetni négy óránként, az Xbox One-os kontroller meg elmegy 50 órát tölthető elemekkel.
2016. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!