Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bioshock vagy Call of Juarez?

Bioshock vagy Call of Juarez?

Figyelt kérdés
Playstation store ba most akciós a Bioshock Infinite és a Call of Juarez Gunslinger. Szerintetek melyik tetszene jobban?Hallottam olyasmit hogy a Bioshock open world jellegű ami nálam nagy előny, viszont a western játékokat is szeretem és nekem bejött a Gunslinger demója. Valaki esetleg próbálta mindkettőt? Melyiket válasszam?

2016. jún. 5. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Bioshock Infinite, de akkor, ha jol tudsz angolul. Elkepesztoen jol megirt tortenet, gyonyoru megvalositas, tuti beszippant. Ellenben nem open world, legalabbis nem abban az ertelemben, mint pl. a GTA sorozat.
2016. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom játszottam az első résszel, annyi szabadság bőven elég. Angolul is tudok, mondták hogy elég jó a történet, meg tetszik a pörgős játékmenet, jó hogy nem olyan nyomasztó környezetben van mint az első rész
2016. jún. 5. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja, Bioshock Infinite. A történetét a legtöbb film is megirigyelné, ráadásul egy csomó helyen az év játéka lett. A Call of Juarezt nem ismerem, szóval arról nem tudok mondani semmit, de az tuti, hogy a Bioshock Infinite az egyik legfaszályosabb játék.
2016. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Infinite es a kiegeszitoje (Burial at Sea, 2 epizodban) igazabol a Bioshock elozmenye egy alternativ valosagban. Kevesbe horrorisztikus es klausztrofobias elmeny (ellenkezoleg, inkabb agorafobias :) ).
2016. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
BioShock Infinite
2016. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a Call of Juarezt, de ha az Infinite -ről van szó, akkor biztosan arra teszem a voksom, mert azt mindenkinek ki kéne egyszer játszanie véleményem szerint.
2016. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyértelmű a dolog akkor
2016. jún. 5. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy még egyértelműbb legyen: nekem megvan a gunslinger, játszom vele de őszintén szólva unalmas. Az első pár óra jó volt de igazából ugyan azt kell folyton csinálni, semmi újat nem mutat.. tetszik, tetszik de monotonná vált. Az elején még keresgéltem az elrejtett cuccokat de már azt is lesz*rom, úgy vagyok vele hogy csak vigyem már végig. A párbajok nem rosszak de pl most ott ahol tartok az frusztráló. A grafika szép, nagyon tetszik, a történet mesélési stílusa is jó deeeee már azon a ponto vagyok ahol baromira nem érdekel ki miért kit akar levadászni csak LEGYEN MÁR VÉGE!!!


Bioshocknak csak az első részével játszottam de az nekem félelmetes volt és abba hagytam xD

2016. jún. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!