Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grand Theft Auto V (GTA V)...

Zitrone98.. kérdése:

Grand Theft Auto V (GTA V) Textúra hiba. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

A minap telepítettem fel a GTA V-t, ami szerencsére szaggatás mentesen fut. Azonban abba a hibába(?) ütköztem

hogy mikor gyorsan megyek kocsival, akkor eltűnik a map, illetve a textúrák/utak, stb.. Szerintetek ez mitől lehet? van rá valami megoldás, hogy ne legyen ilyen? Én úgy gondolom, hogy a processzorom miatt lehet ez, de azért megkérdezem Tőletek is. Köszönöm előre! :)



2016. jún. 5. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha tudnánk a géped adatait, és hogy eredeti-e a játék, talán segíteni is tudnánk.
2016. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem, a játék nem eredeti. Itt a gépem:


ram 8gb - 1333Mhz DDR3

vga - sapphire radeon r7 250 boost (gpu: 1095mhz, mem. órajel: 1225 mhz.)

proci.: intel pentium dual core e5500 2x 2.80ghz(szerintem ezzel van a gond.)

2016. jún. 5. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Ctrl + Alt + Delete


Feladatkezelőben GTAV.exe-re jobb egérgomb, Priorítás beállítása Normálról Magasra. Ezt minden indítás után megcsinálod akkor jó lesz.

2016. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt mar probaltam, de sajnos ez sem segített. Ugy tunik itt mar csak az új processzorvetel segit.. Koszonom szepen azert!
2016. jún. 6. 17:09
 5/7 anonim válasza:
Állítsd a V-syncs-et halfra. Nálam is ez volt és működik.
2016. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott. Vettem egy új alaplapot, processzort(X4 750k Black), illetve új Ramokat(16Gb). Azért köszönöm mindenkinek!
2016. júl. 3. 07:50
 7/7 anonim válasza:
ez a feladatkezelős dolog + a V-syncs dolog nekem meg oldotta a problémát. nekem is elfogyott a textura és kimentem a világbol ráadásúl le estek az emberek a semmibe... de ez a 2 dolog amit leírtak megcsináltam és brutálisan jól megy. nekem egy 9800GTX van alatta és x3 450 22-24fps highon. köszi nektek ezt a megoldásokat :)
2017. jan. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!