Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Play Station 4-en multit...

Play Station 4-en multit elbírná az internetem? 5Megabit/sec-el húz? Elég lenne rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gond az, hogy ahol lakom nincsenek bevezetve ezek a kábelek és nem is lesznek. Műholdon jön az internet. Ilyen lol-t wow-ot simán elbírta 30-50ms-el. Sose volt magas pingem. Xbox360-on se akadozott a multi. ELbírná az internetem PS4 multit akadozás nélkül? Előre is köszi a válaszokat.

2016. jún. 6. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem csinálsz közben mást, igen. Tehát nincs fent sneki mobillal, nem tölt le senki, nem filmez senki neten stb.
2016. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. az remek. Köszi szépen a választ.
2016. jún. 6. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
PS4-gyel netezni meg multizni olyan mint PC-n neten játszani, semmi különbség nincs. Szóval nyugodtan támadd be :)
2016. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Most olvasom, hogy jön majd valamikor a PS4 Neo elvileg. Inkább majd arra beruházok :D
2016. jún. 8. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!