Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GMOD nevű játékban kell...

A GMOD nevű játékban kell azért külön fizetni hogy multiplayer-ezhessünk egy barátommal egy saját világban?

Figyelt kérdés
Csak mert olyasmit hallottam ,hogy a steamen ahhoz hogy lehessenek bejelölt barátaid akkor fizetni kell.

2016. jún. 7. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

steamen megveszed a játékot meg külön a barátod is. ennyi. utána nem kell rá költened. ha ez megvan akkor a workshop-ban tudtok modokat letölteni hozzá. ingyen. mindenféle mod van hozzá, konkrétan személyre tudod szabni a játékot.


ahhoz hogy együtt tudjatok játszani, internet kapcsolat kell. az egyikőtök lesz a szerver a másik meg rácsatlakozik. ennyi .aztán azt csináltok amit akartok. de am vannak játékmodok, mások ellen/másokkal is tudtok ám játszani. nekem a kedvencem a prophunt, olyan mint a bújócska csak viccesebb, élvezetesebb :D a lényeg hogy 2 csapat van. vannak a vadászok, akik kezdéskor hunynak azaz pár másodpercig fekete a képernyőjük. ja és van fegyverük + a pályán vannak elrejtve más fegyverek is, élet, lőszer stb. van a másik csapat, ők "bújnak". feltudják venni a tárgyak alakját így a vadászokat megtudják téveszteni. nem gond ha észrevesznek a lényeg hogy túléld mert van egy számláló ami ha eléri a 0-át és még bújóként élsz akkor nyertetek. vadászként az a dolgod hogy megöld ezeket a tárgyakat DE ha olyan tárgyat lősz ami tényleg tárgy tehát nem ember irányítja akkor életet vesztesz és ebbe bele is lehet halni. vannak még más modok is de nekem ez a kedvencem.

néhány pályához nem árt a counter strike source mert különben a textúrák hiányozni fognak. de sok olyan pálya is van amihez nem kell szóval csak a gmod önmagában is elég :) ha kérdésed van nyugodtan írj privátot

2016. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!