Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jó WARGAMING kód?

Miért nem jó WARGAMING kód?

Figyelt kérdés
ASUS laptopomhoz elvileg egy 'Diana' cirkáló és 15 nap prémium járna, ha járna, mert hiába küzdöttem át magam az ASUS regisztrációján, hiába sikerült végre kódhoz jutni, "The WG code is not valid. Please try again." Hol rontottam el?

2016. jún. 7. 22:08
 1/7 A kérdező kommentje:
* ASUS alaplapomhoz (!!!) elvileg egy 'Diana' cirkáló és 15 nap prémium járna, ha járna, mert hiába küzdöttem át magam az ASUS regisztrációján, hiába sikerült végre kódhoz jutni, "The WG code is not valid. Please try again." Hol rontottam el?
2016. jún. 7. 22:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Valoszinu az eladok mar lenyultak a kodot.

Irj a supportnak.

2016. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kilopták a kódodat, írj a supportnak, küldd el a vételi számláról meg a gépről a képet is csatoltként.
2016. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az ASUS supportjának?


A kód nem a dobozban volt. A kódot úgy lehetett megkapni, hogy az ASUS honlapjára regisztrálni kellett a termékkel,akik egy megadott e-mail címre küldték a kódot. Meg is jött - tehát nem reklamáltak, hogy már kérte volna más, csak épp a Wargaming oldalán ez fogad: "The WG code is not valid. Please try again."

2016. jún. 8. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
WARGAMING-nek írjál, fotózd le az ASUS-tól kapott kódot és azt küldd el.
2016. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó, értem. Köszönöm!
2016. jún. 8. 19:15
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, ha érdekel valakit a megoldás:

"Tisztelt Ügyfelünk!


Az ASUS Magyarország ügyfélszolgálata nevében köszönettel vettük megkeresését.


A játék kóddal kapcsolatos problémákat a wargaming támogatásnak kell jelezni. Hibás kód helyett, ők tudnak újabb kódot küldeni. A promóciós kód kizárólag új wargaming fiók létrehozásánál használható fel, meglévő fiókhoz nem lehet felhasználni." Hmmm...

2016. jún. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!