Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet kezdene a nagy...

Mit lehet kezdene a nagy range-ű és/vagy erős poke-al rendelkező hősök ellen?

Figyelt kérdés

Lolban mostanában elkezdem topozni, de lassan meg is unom mert nem tudok semmit kezdeni magammal. Az ellenségnek alapvetően több a sebzése ezért nem támadon meg, de farmolni se tudok mert ha minion közelbe megyek egyböl lekombóz és meghalok. Próbáltam lefagyasztani a lanet és torony alatt farmolni de az nem működik mert így is kinírnak. Segítség kéne valami tapazstaltabb játékostól

köszi


2016. jún. 10. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Szinted (fiók)?

2. rúnáid vannak?

3. milyen hősökkel jársz topra, milyen hőseid vannak topra?

4. milyen karakterekkel mennek ellened topra?

5. tudsz rendesen last hit-elni?

2016. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

30 szintű vagyok (kb közép silver szinten játszom de nem rankedezem mert nem vagyok elég magabiztos) van egy alap adc, ap, meg egy külön ad-s toplane rúnám

Nem topozom régóta de mostanában láttam akalit, kaylet renektont, ireliát meg többször yasuót. Az előző meccsemben voltam lucian ellen és akkor lett elegem a sok poke-ból és jöttem ide tanácsot kérni. Inkább fiórát tolom mert meg akarok vele tanulni vele játszani, de szeretem poppyt. emellett van Chogathom, Wukongom, tryndám, garenem, és malphiteom. Lasthitelni tudok. Van még mit fejlődnöm de nagyrészt megy.

2016. jún. 10. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

használj squishy, off-tank karaktereket jó escape-pel, mint jax, renekton, xin zhao, jarvan 4, yasuo, fiora se vészes, de nem a legjobb.


A rúnába pedig pakolj armor-t, armor vagy magic pent, amilyen a karakter, kevés ad/ap, cooldown.

2016. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne hagyd magad lepokeolni. Inkább maradj távol, szedj össze az exp-t, várd ki a power-spike-odat, és allin-ezz. Ranged karaktereket a melee-k általában egy bizonyos szint után szétszedik, kivéve ha előtte sokat backelsz és így elvesztesz egy csomó exp-t.

Fiorát amúgy nem igazán javaslom ha feljebb akarsz kerülni, nem egy könnyű hős.

2016. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!