Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani élvezhető...

Lezler kérdése:

Tudnátok mondani élvezhető játékokat (olyan adrenalinbombákra gondolok) erre a gépre?

Figyelt kérdés
CPU:1,6 ghz-es az alap, RAM:1 gb az alap, ebből még lejön a windows 7 Enterprise: kb 512 mb, ha nem kevesebb, VGA: Mobile Intel 945 Express chipset Family

2016. jún. 11. 09:08
 1/1 anonim válasza:

Egyidőbe használtam ilyen videókártyát.


Az a baj hogy gyenge a videókártyád A Többi része még elmegy.


Ja egy tipp sötét szobában fülhallgatóval játssz! :)Vagy Éjszaka és fülhallgatóval úgy parább.

Alien Vs Predator 2

(Közepes grafikával mennie kell!)

3 küldetéssorozat van benne:


MARINE (Ez a legjobb szerintem)

PREDATOR

ALIEN


Silent Hill 2 (Bár a legesélyesebb a három közül,hogy csak ez fog futni normálisan. ezt nem próbáltam anno ezzel a videókártyával de erősebbel igen!

Silent Hill 3

Silent Hill 4


Doom 3

Ha nem tudsz angolul leírtam mit kell tenned Magyarul

hogy normálisan fusson a játék (ha) elindul a gépeden.

Mindent úgy kell beállítani ahogy most leírom de lehet még így is szaggatni fog a játék de nem biztos

Nem biztos hogy elindul,de ha igen a játékon belül kattints az OPTION -re ami felhoz egy kis ablakot azon belül a SYSTEM-re látni fogsz olyat egymás alatt hogy:


VIDEO SETTINGS ADVANCED SETTINGS

(Video Beállítások) (HALADÓ BEÁLLÍTÉSOK)


Video Quality Ultra Qualit Nagyon Magas Minőség

High Quality Magas Minőség

Medium QuaLity Közepes Minőség

Low Quality Alacsony (ERRE KATTINTS!) BÁR LEHET A GÉP ALAPBÓL BEÁLLÍTOTTA NEKED ERRE AMI NEM BAJ

Screen Size 640x480 Képernyőméret(Felbontás)

Ha itt más számok vannak annyiszor kattints a számokra amig ezt nem kapod sajnos nincsenek nyilak amivel állítani lehetne.

Fullscreen Yes Teljes Képernyős Mód

Brightness llllllll Fényerő

A Fényerőt itt állíthatod be te tudod mennyire legyen sötét a játék

Click 'Apply Changes'To Accept

(Magyarul Kattints a változtatások elfogadására) IDE CSAK AKKOR KATTINTS HA MÁR BEÁLLÍTOTTÁL MINDENT AZ ADVANCED SETTINGS-BE IS!


AUDIO SETTINGS Audió Beállítások


SURROUND SPEAKERS NO Térhatású hangsugárzó

REVERSE CHANNELS NO Fordított irányú csatorna

VOLUME llllllllll Hangerő

Az hogy milyen hangos legyen a játék itt beállíthatod.



ADVANCED OPTIONS: HALADÓ BEÁLLÍTÁSOK


Magas Szintű Spec.effekt HIGH QUALITY SPECIAL EFFECTS NO

ÁRNYÉKOK ENGEDÉLYEZÉSE ENABLE SHADOWS YES

CSILLOGÓ TÁRGYAK ENGEDÉLYEZÉSE ENABLE SPECULAR YES

EGYENLETLENSÉGEK ENGEDÉLYEZÉSE ENABLE BUMP MAPS NO

Vertikális Szinkron VERTICAL SYNC NO

Élsimítás ANTIALISING OFF

CLOSED ADVADNCED OPTIONS

KATTINTS ERRE!

FELUGRÓ ABLAK

APPLY VIDEO CHANGES

THESE CHANGES WILL TAKE EFFECT THE

NEXT TIME YOU RUN DOOM.3

OK

VIDEO BEÁLLÍTÁSOK ELFOGADÁSA

EZEK A VÁLTOZTATÁSOK AKKOR FOGNAK MÜKÖDNI HA

LEGKÖZELEBB ELINDÍTOD A DOOM 3-AT.

OK

KATT AZ OKÉRA


MAJD KATTINTS AZ EXIT GAME-RE LÉPJ KI A JÁTÉKBÓL MAJD ÚJRA BE.

CSAK ÍGY VÁLTOZTATJA MEG A BEÁLLÍTÁSOKAT A JÁTÉK!

NEKEM IS ÍGY KELL ELÉG HÜLYE MEGOLDÁS DE EZ VAN,KÁR HOGY NEM ÉN KÉSZÍTETTEM A JÁTÉKOT ÉN MÁSKÉPP CSINÁLTAM VOLNA. :D


Jah még valami ha minden megvolt és indul a játék akkor leellenőrizheted hogy jól fut-e

Teljesen ingyenes program a Fraps nevű program innen töltheted le.

www.fraps.com

katt a download-ra feltelepíted,utána elindítod mielőtt belépnél bármelyik játékba nyugi nem fogja leterhelni a gépedet ha nem veszel fel vele videót csak benchmark-ot készítész

Pl:

Belépsz A Doom 3-ba rákattintasz arra hogy New Game

megvárod míg betölt a játék és amikor már tudod irányítani a karakteredet megynomod az F11-et a billentyűzeten játszol kb 5-10 percet utána megint megnyomod az F11-et kilépsz a játékból a tálcán jobb alsó sarokba rákattintasz a fraps ikonjára egy kis fekete monitor! 4 fül van kattints az 99 FPS-re és utána a View-re a jobb felső sarokban megnyílik egy mappa és 3 dokumentumot találsz a játékhoz amire neked szükséged lesz az 1 és a 3-ik mindkettőt nyisd meg és olvasd el a számok a képkocka per másodpercet jelzik.

2016. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!