Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legemlekezetesebb - idiotabb...

Legemlekezetesebb - idiotabb jatekos akivel eddig talalkoztatok?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik az URF modban volt. Ugye elejen bannolni lehet es mivel hasznaltuk is o teljesen depis lett, hogy noobok miert bannoltok ez csak egy fun game es nem lepett ki, hanem inkabb elfeedelte az ellenfelet...

Ezen kicsit meglepodtem, hogy ennyire hulyek is vannak



2016. jún. 12. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok volt, de van egy friss emlék is, pont ma történt. Játszani akartam egy normál meccset, Caitlyn-t pickeltem, erre a csapattársam, leidiótázott, hogy hogyan mertem választani, ezt ő akarta, mert csak azzal a karakterrel tud játszani. Végül nem választott senkit, és visszakerültem a várólistára. :-D
2016. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Bilgewater event alatt valamelyik kvázi-achievementhez kellett még pár win gyorsan, és mivel már fáradtak voltunk, inkább biztosra mentünk: botok ellen, és mivel még úgysem próbáltuk előtte, az Into botok ellen mentünk.


Namármost aki nem ismerné, annak mondom: ezek olyan botok, akik az első 5 percben ki sem jönnek a bázisról.


Hárman voltunk premade-ek, és hogy érdekesebb legyen, azt tűztük ki célul, hogy hárman mentünk miden és egyetlen recall nélkül végigtoljuk a játékot.


Ezt látva a másik két arc boton meg elkezdett iszonyúan anyázni; olyan flame-et nyomtak, amilyen low-level EUNE-n láttam utoljára. Egyszerűen nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek.

2016. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A LoL bot gamek metasheepjei mindig viccesek. :)


Legidiótább játékosok akikkel találkozni szoktam, azok a baráti körömből kerülnek ki, mikor egy Valve játék voice chatjén trollkodnak. Például felmegy egy TF2 szerverre és túlságosan barátságos orosznak adja ki magát, Pashásan "my friend(s)"-el zárva minden megszólalását. Az erre a viselkedésre adott reakciók megfizethetetlenek.

2016. jún. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pff :D
2016. jún. 13. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Malzaharral mentem botra, aki velem lett volna az afk volt. A jungler az elején besegített, így nem indultam hátránnyal. Félidőben visszajött az afk játékos és folyamatosan rinyált, hogy én ks-elem őt, lopom a farmját, hagyom meghalni, stb. Magára hagytam, mentem más lanere inkább. Akkor meg azért bőgött, mert senki más nem akart neki segíteni.

Hisztis p1csa volt.


Másik: Ha topon vagyok és teleport helyett mondjuk flash-et választok. mindig van legalább egy ember a csapatban, akinek ez a legnagyobb problémája.

2016. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég egy ranked-be az ellenséges csapatban volt egy Teemo, akinek supportolnia kellett volna, de Smite-ot hozott és lvl 1-től a mi jungel-unkban sunyult. Az a vicc, hogy szerintem komolyan gondolta, hogy ez jó taktika.
2016. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nincs nagyon emlékezetes :D kb minden 4. pvp-n van 1 szánalom.. illetve a izi noobs ok amikor 50p alatt nagy nehezen winel mert pl van 1 afkunk :D


De a legjobb mikor magyar adc ír nekem angolul írok neki h magyar vok és folytassa a angol nyelv használatát majd sír h miért nem naut hoztam mert az jobb.. EMBER hozzhatok olyat amilyet én akarok? kössz... meg írtam is lobbyba h mit hozzak naut vagy sejut? és azt írja h m1.. akk ne sírjál mááár !!

Vagy amikor a xy2005(biztos nem a születési éve)

Elkezd oltogatni h 1v1 meg stb .. mondom ok go :D

10p alatt 11/0 ra vertem..

és írkálja hogy noob champ stb.. pls xerathhal jöttem :D úgy h max lvl Zed vagyok meg LB szal és a Xerath-hal még hősismereti pont sincs :D

2016. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!