Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 4-ben az olyan dolgok,...

Fallout 4-ben az olyan dolgok, mint a sörösüveg, ceruza, fém ventillátor, kávés kancsó vagy étkezőtál érnek valamit?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kupakban keveset, de ah a fegyvert módosítasz vagy építesz akkor a bennük lévő alapanyag kell
2016. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igen, és akartam kérdezni hogy mindenhol a kupakot olvasom, gyűjtöttem is az elején belőle


az voltaképpen az apokalipszis előtti pénz helyettesítője?

2016. jún. 13. 11:19
 3/14 anonim ***** válasza:

Építs drága víztisztítót pl Sanctuary-be, amennyit csak tudsz (ha jól emlékszem, nekem 7-8 volt), aludj pár órát/1 napot, majd csekkold a workshop-od, ott lesz egy rakat tiszta víz, amit jó pénzért eladhatsz, én ezt a módszert használtam, ha kupakokról volt szó. Csak ügyelj arra, hogy ha sanctuary összeköttetésben van más településekkel, akkor azokon is megfelelő legyen a vízellátás, különben eltűnhet a tisztított verzió a workshop-ból.

Ha elsőre nem találsz benne vizet, próbálj aludni 1-1 órákat és csekkolni a cuccost, én azt tapasztaltam, hogy kb reggel 8-9 körül "töltik fel", utána mintha csökkent volna.

Plusz, ha vannak árusok a településen, akkor szintén amit ők termelnek pénzt berakják oda, és megtalálhatod. Az ilyen kacatokból, mint ceruza meg ventillátor inkább építkezz, vagy fejleszd a fegyvereket, eladni annyira nem érdemes.

2016. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Amarok Tonrar ***** válasza:

"az voltaképpen az apokalipszis előtti pénz helyettesítője?"


Igen, minden Fallout játékban, kivéve a Tactics-t, ott volt BoS papírpénz és talán nyitófül a kupak helyett.

2016. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jó ötlet, csak most 236/240 a nálam lévő cuccok és valahogy elkéne passzolni :D
2016. jún. 13. 19:40
 6/14 Amarok Tonrar ***** válasza:
Tedd be a felesleget az egyik településed ládájába, ha nem tudsz vele mit kezdeni.
2016. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ami tuti nem kellett, bezúztam alapanyagért

a többit a műhelybe elhelyeztem, ezek főleg fegyverek


na de áramom van de nem tudom hogy kell a lakásba vezetni???


van 1 generátor, tudom a -space- el a vezetéket ide oda vinni, de pl. a tv készülék hátulját nem fogadja el, és nem vagyok villanyszerelő, nem vágom minke hol kell lennie a házba :D

2016. jún. 14. 21:51
 8/14 anonim ***** válasza:

ha nem te építed és nincsen áram igénye akkor nem is tudsz bele áramot vezetni


úgysincsen adás

2016. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
áthoztam a tévét a szomszéd házból h nézhessük a túlélőkkel az EB-t :D
2016. jún. 15. 08:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha arra a modernebben kinéző valamire gondolsz, akkor ott elég, ha a közelben van olyan bizbasz, amire rákötheted a vezetéket, azt tapasztald ki, milyen messze kell lennie, mint pár villanynál is. Az áramos dolgot eléggé utáltam, nem tudom, javítottak-e rajta, még januárban játszottam mindenféle patch nélkül, de nem volt kellemes minden sarkon a generátorokat hallani, ha mindenhová áramot akartál vezetni.
2016. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!