Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni az új Need...

Megéri megvenni az új Need For Speed (2015) játékot?

Figyelt kérdés
Szeretném, megvenni, viszont nem egyedül, hanem ketten vennénk. Persze egyszerre csak az egyik gépen futna, de lehet benne 2 karriert csinálni, hogy ne kontárkodjunk bele egymás játékmenetébe?

2016. jún. 14. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érdemes megvenni, nagyon gyenge lett (66-os metascore nem véletlen). A váltott játék sem működik ,ez egy Origines játék, csak egy profil van.
2016. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az elsőre, nézz youtuben videót, és akkor látod mennyire brutális, szerintem nagyon király én PS en már játszottam vele és nem lehet abbahagyni. Nekem viszont PC-m van és nem adok ki játékra pénzt mert ugye van már internet meg ncorem, inkább letöltöm, és a pénzt meg költöm a gépemre, csak még nincs fent ncoren.
2016. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: "Ne hallgass az elsőre, nézz youtuben videót, és akkor látod mennyire brutális..."


A kinézetével van a legkevesebb baj, a videók alapján pont a problémák nem derülnek ki.


"szerintem nagyon király én PS en már játszottam vele és nem lehet abbahagyni."


Ehhez képest alig játszik már vele valaki.


"Nekem viszont PC-m van és nem adok ki játékra pénzt mert ugye van már internet meg ncorem, inkább letöltöm, és a pénzt meg költöm a gépemre, csak még nincs fent ncoren."


Nagyon büszke lehetsz magadra, hogy tudsz lopni.

2016. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!