Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani erre a...

Oszkár7 kérdése:

Tudnátok mondani erre a gépigényre olyan játékokat amiben lehet fejlődni gondolom xp-szinten? 1.7 ghz 2 Gb ramm A gt4 laggolt amikor levettem mindent a Prototype-ban pedig szintén voltak kisebb laggok.

Figyelt kérdés
Csak ne legyen stratégiai meg horror a single player-t tartom előnyben most játszok az Assassin s creedel az megy de a 2. része már megint laggol... (a Minecragtot hagyjátok ki)

2016. jún. 14. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Dragon Age Origins teljesen lowon pl.

Witcher 1

Fallout első része.

2016. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a Witcher 1-et próbáltam úgy,hogy a szinkron is magyar volt kicsit laggolt de szerintem a szinkron végett a fallout 3-at letöltöttem az mondhatni nem is laggolt..
2016. jún. 15. 09:34
 3/7 anonim válasza:

Arx Fatalis

The Elder Scrolls:Morrowind

Dark Messiah Of Might And Magic


Gothic 1

Gothic 2+ Night Of The Raven

Gothic 3

Gothic 4 Arcania

2016. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi A Dark Messiah tetszett bár abban nincs xp-feljődési rendszer és eléggé nehéz olyan linket találni ahol el is indul a játék. A Gothic az pedig túl régi annál azért csak vannak jobbak.
2016. jún. 28. 11:06
 5/7 anonim válasza:

Szivesen.

Irtad hogy a GTA 4 Laggol.Már játszottam vele van hogy leesett az FPS ha jól emlékszem,de azt hallottam kb minden gépen laggol.A PC Verzió nem lett jól optimalizálva.


Azért írtam régebbieket mert nemtudom milyen videókártyád van és milyen Processzorod csak azt hogy 1,7GHZ

-es Az Lehet Intel 1 Magos Pentium,Celeron,Vagy 2 Magos Dual Core,Core Duo,Core Duo 2,Core i3 vagy Atom a Másik véglet AMD Ahtlon Sempron,Duron,FX stb....ezek között is van Erősebb-gyengébb.


Videókártyából meg ezerféle van,általába Manapság 3 Márka fordul elő Intel,AMD,Nvidia.

Ha pontosan leirod milyen géped van többet tudunk segíteni.

2016. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Video Adapter NVIDIA GeForce Go 7300 (128 MB)

Motherboard:

CPU Type Mobile DualCore Intel Core 2 Duo, 1733 MHz

2016. júl. 3. 12:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek Köszönöm Szépen a válaszát!
2016. júl. 3. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!