Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban a család üres...

Sims 3-ban a család üres telekre költöztetése után hogyan tudok házat építeni?

Figyelt kérdés
A családot házból üres telekre költöztettem, hogy majd új házat építsek rá. Mindenki át is költözött, ott álltak az üres telken, de amikor rá akartam menni az Építési módra, azt írta ki, hogy költözés közben nem léphetek bele. Vártam, napokig csak álltak a simek, és még mindig költözést írt ki. Hogyan tudok véget vetni a költözésnek?
2010. ápr. 12. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
SZia! Hát, először arra gondoltam, hogy nem vártál eleget, de aztán írtad, hogy napokat vártál... Próbáld újrainbdítani a gépet, akkor sem engedi? Vagy menj el valahova a simekkel, az is lehet, hogy egyszerűen beakadt a játék. Próbáld őket átköltöztetni egy másik telepre, hátha akkor sikerül. Sok sikert!
2010. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat, sajnos elköltöztetni nem tudom őket, mert a telefonjukon be van szürkítve a Költözés felirat, gondolom azért, mert "éppen költöznek". Megpróbálok majd megint belépni, hátha tényleg csak elakadt, de közben már dolgozni is mentek a simek, és ha nem használtam volna a "csalásokat", akkor éhenhaltak volna, mert nem lehet még egy hűtőt se lehet lerakni.

Még arra is gondoltam, hogy hátha előbb kellett volna építkezni a telekre, és csak aztán odaköltözni, de nem tudom, hogy azt lehet-e.

Mégegyszer köszönöm a válaszodat, remélem, majd megoldódik a probléma!

2010. ápr. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!