Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ArmA II az multis játék vagy...

Roadkill kérdése:

ArmA II az multis játék vagy van single kampány is?

Figyelt kérdés
mert mindig érdekelt a játék:D és érdekel hogy multis vagy lehet benne egyedül is játszani:D járműveket lehet benne vezetni?és miket?válaszotokat előre is köszönöm és bocsi a sok kérdésért:D sziasztok

2016. jún. 16. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

van single kampány is és van multi is. sőt van még hozzá a DayZ mod is amit csak multiban lehet tolni. ;)


rengeteg jármű van, traktor, motor, szóval civil járművek de amiből a legtöbb van az értelemszerűen a katonai járművek. felnem tudom sorolni mennyi van... rengeteg :D és igen lehet is őket vezetni.


ami fontos. ez egy szimulátor. ismétlem, szimulátor. NEM olyan mint a CoD vagy a Battlefield. ne is álmodj róla hogy te be yolozol és szétkapsz mindenkit. egyszerűen lehetetlen mert 2-3 lövéstől megfekszel. a játék olyan élethű amilyen csak lehet. sokszor percekig csak kúsznod kell hogy elérd a célt, ha felállsz hamar kiszúrhatnak. multin sok a tapasztalt róka, szétkapnak mint foxi a lábtörlőt. de azért próbáld ki :) van pályaszerkesztő jobban mondva küldetés szerkesztő is, ott azt teszel le amit akarsz, helikoptert, repülőt, katonákat, tankokat stb és egymásnak is uszíthatod őket :D ez tipikusan az a játék ahol taktikázás nélkül halott vagy. nem számít hány órád van a CoDban vagy a CS-ben. Itt az a tapasztalat semmit nem ér :D gondolhatod hogy "dehát ez is fps, lőni kell"... igen. lőni kell. csak nem mindegy honnan mikor milyen sorozatot milyen fegyverrel.. konkrétan mintha igazi háborúban lennél, remélem nem hiszed hogy a valóságban is beyoloztak a katonák egymás közé és ugrálva lövöldöztek egymásra... D: ha elkap a hangulat megfogod szeretni. kiegészítők beszerzése erősen ajánlott (mert am az ingyenes dayz mod azok nélkül nem is megy).

ezzel a játékkal meg kell tanulni játszani :)


sok sikert a csatatéren ;)

2016. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm,meg tudtam hogy szimulátor csak nem tudtam mennyire de végre ezt is tudtam,meg ezt nem lehet CoD meg BF-hez hasonlitani ez valósághübb:D csak nem tudom hogy mennyire optimalizált.szerintetek két mag 3.OOGhz és 2gb ram elég neki?
2016. jún. 17. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a dolog, a procid szerintem elég lesz (én egy 2 magos i5-össel tolom), de lehet hogy memóriából kellene a 4 GB.
2016. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elindult és közepes beállitásokkal ment is:D jó játék:D
2016. júl. 20. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!