Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elindítom a PC játékot, megy...

Elindítom a PC játékot, megy kb 10 percig, majd leáll?

Figyelt kérdés

A Harry Potter és a Félvér Herceg nevezetű játékról lenne szó.


A következő a helyzet:

- elindul a játék, lejátsza az EA intrót

- kiadja a nyelvválasztás lehetőségét, majd egy enter után indul a játék

- töltőképernyő

- mesemátka, aka klip, hogy értsük a sztorit

- elsötétül a képernyő a bejátszás után, de ahelyett, hogy folytatódna a folyamat és megjelenne maga a játék játszós része, a képernyő fekete marad


Már háromszor újrapróbáltam, de ugyanez van. Valaki segítsen! >_<



2016. jún. 16. 23:44
 1/6 gnoomage ***** válasza:

Lehet nem tudja lejátszani vagy a monitor, vagy a gép a játék grafikáját. Pár monitor olyankor csak egyszerűen kikapcsol. Míg a bejátszások megadott felbontásban lehetnek.


Próbálgass állítgatni valamit.

2016. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval gyakorlatilag akkor csak pont a játék nem indul el. Ha csak ennél a játéknál csinálja, akkor próbáld megszerezni másik forrásból. Ha tört, akkor sok verzióval előfordul, hogy nem működik jól mindenkinél.
2016. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jún. 17. 09:00
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jártam sikerrel.

Két másik helyen találtam általam használható letöltést (az iso fájlokkal nem tudok mit kezdeni, ezért torrentet, exe-t kerestem), de ugyan úgy megáll a játék a bejátszás után.


Ha valaki tudna nekem segíteni, írjon, nagyon hálás lennék.

2016. jún. 17. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Iso fájlokkal miért nem tudsz mit kezdeni? Pont azok vannak a legkevésbé széthekkelve. Kiírod őket lemezre vagy felcsatolod virtuális meghajtóba Daemon Tolls-al vagy más programmal.
2016. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Daemon Tools
2016. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!