Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V-ben lehet karaktereket...

GTA V-ben lehet karaktereket csinálni?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy van 3 alap. De láttam videókat ahol saját karaktert alkotnak. Ez az online/multiplayer változatra vonatkozik csak? Vagy ez egy MOD? Olvastam olyat is hogy GTA V Next Gen. Ez egy újabb játék?

Nagyon megtetszett ez a karakter készítéses dolog. De nem igazán igazodom ki rajta. Én leragadtam a IV-nél, nem is olvastam eddig az V-ről vagy próbáltam ki. A multiplayerrel meg még sosem találkoztam. Annak mi a lényege?

Én eddig végigjátszottam a játékokat, volt hogy többször. De nem úgy ahogy a fiúk/férfiak és esetleg komolyabb női játékosok játsszák. Én használtam csaláskódokat is. (Oké, tudom..., de nem vagyok túl jó a játékban de nagyon szeretem.) Erre van lehetőség az Vben?



2016. jún. 18. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Használhatsz, vannak csalókódok, de ezek hatással vannak a játékmenetre is. 100%-ra így sosem fejezheted be, csak ha egy csalásmentes játékmenetet viszel végig.


A karakterkészítés csak az online játékmenetben lehetséges, a single player (itt story mode a neve) során csak minimálisan változtathatsz a karaktereken (ruha, haj, tetoválások, de maga a kinézet nem).


A multi csak legális példánnyal játszható, ami a freeroam és küldetések keveréke. Csatlakozhatsz már játékosokhoz küldetést csinálni (mintha co-op lenne), vagy szabadon barangolhatsz a világban és a szerver által generált aktuális pontszerző játékot csinálhatod.

Erre egy fejlődésrendszer van ráhúzva ahol tapasztalati pontot kapsz minden elvégzett küldetésért és egyéb társas cselekvésért, és külön azért ha nem romboló a közösségi viselkedésed. A fejlődéssel pedig több dolog érhető el a játékban, a kapott pénzből pedig több és jobb dolgokat tudsz venni.

2016. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak hogy tágítsam tudásom mi az az co-op?

Másfelől maradok az alapnál akkor. És megpróbálom most csalás mentesen. Elég béna vagyok, szóval ez a multi nem nekem való.

Köszönöm a választ!

2016. jún. 20. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:

co-operatív, társas játékmenet. Más élő játékossal online együtt csináltok küldetéseket.


Van egy host (gazda) felhasználó aki elindítja az elérhető küldetések egyikét, ezzel értesítést kapnak a felhasználók és csatlakozhatnak hozzá.

2016. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!