Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a kedvenc játékod (pc,...

Mi a kedvenc játékod (pc, konzol)? És mi az ami a legdrágább volt?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

30 éve játszom, mindig más a kedvenc, de talán a PS1-es Vagrant Story a mindenkori favorit.

A legdrágább a Donkey Kong64 volt, 28 ezer Ft-ért- hozzá kell tennem, hogy akkoriban (1999) nettó 45 ezer Ft volt az átlagkereset. Kb. mintha most 90 ezer forintot kiadnék egy játékért.

2016. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
10 évig WoW-oztam, nekem az volt a legdrágább. Meg egyik kedvenc is persze, de sok másikat is szerettem, pl Monkey Island sorozat.
2016. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

PC:

Cod MW4 , BO sorozat

Maffia II


Melyik volt a legdrágább?? Doom!

(Az Ncore acc.-ért egy táblacsokit kellett fizetnem)! :)

2016. jún. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

A legtöbb időt a RollerCoaster Tycoon-al töltöttem.


A legdrágább a Spore volt, előtte soha nem vettem teljes áron játékot és azóta meg semmit nem vettem, mert akkora csalódás volt.

2016. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Legtöbbet Medal of Honor Allied Assaulttal játszottam multiban,még most is játszanám ha nem szűnt meg volna a GameSpy.


Legdrágább: Általában nem költök sokat játékra,nem veszem meg akkor amikor kijött,akcióra várok,így a legdrágább a BF4 volt,7.000-ért.

2016. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gta sorozat.

Pc re majdnem mind megvan eredetibe be. A gta 4 és az eflc 40k(38900 amúgy kb) volt :D

Ps4 re a gta5 16k volt.


WoW kb 5 évig toltam...az is nagyon sok pénz volt.


Just Cause 2 szintén nagyon nagy kedvenc. (420 órám van a singlejébe xd)


Maffia 2 is nekem meghatározó volt. (Minden dlc vel)


COD4, COD2...ehez nincs mit hozzáfűzni :D jo és kész


Saintrow sorozat :D nagyon vicces volt


Witcher 3...az is valami elképesztő


Ha konkrétan 1 db játék ami a legdrágább az a gta4 eflc 19900ft (pc)

Ja meg nba2k16 az 22 ezer de psplusba volt szóval nem fizettem érte :D

De szerintem ebben az évben jó pár olyan game lesz ps4 re amit ahogy kijön megveszek és az nem lesz olcsó :D

Mindenkori nagy kedvenc így nincs...hogy csak 1 darab..max annyira tudom behatárolni hogy GTA.

2016. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Saints Row, imádom minden részét, pedig már vagy 5x kivittem őket.


@6 jövőre jön az "új rész"(Agents of Mayhem) Nem az eddigi sztori fojtatása, de ugyanabban az univerzumban játszódik, ugyanúgy openworld, és ugyanúgy viccesek a karakterek

2016. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Krisipoke ***** válasza:

Az abszolút kedvencem a Paper Mario N64-re, de nagyon a toppon vannak a Kirby Super Star Ultra és a Pokémon Black/White is NDS-re.


A legdrágább talán az egyik legfrissebb vételem volt, a Fire Emblem Fates: Limited Edition, 21.500 forintért. Van mondjuk olyan játékom, ami ennél sokkal többet ér (pl. a Starwing Competition SNES-re), de azt csak valami 2300 forintért vettem anno.

2016. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc:

1, Witcher 1,2,3

2, WoW

3, Skyrim


Legdrágább:


Részletekben: WoW 7 év eredeti fizetése (18e Ft * 14)(~18e / 6 hónap)

Egyösszegben: Witcher 3 Collector's edition (40e Ft)

2016. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én kb. 20 éve Nintendo gyűjtő vagyok. Egyértelműen a Nintendo a kedvenc konzolom, azon belül pedig a Zelda és a Mario. A legdrágább idáig a Wii U volt 80 eFt-ért (amitől meg is szabadultam, mert nagyon nem voltam vele megelégedve) a másik a 3DS 60 eFt-ért. Az utóbbi azért, mert rossz helyen és időben jutottam hozzá. (A kiadás után egy évvel, karácsony előtt, ráadásul az 576-ban, mert csak ott volt kapható az Aqua Blue változat akkor. Akkor fogadtam meg, hogy abban a boltban többé semmit nem vásárolok, mert amúgy is indokolatlanul drága.)
2016. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!