Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri most XBOX One-t venni?...

Megéri most XBOX One-t venni? (2016. 06)

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodom ennek a konzolnak a megvásárlásában, csak nem tudom, hogy potenciálisan megéri-e. 3 éve jelent meg, és nem tudom mikor jön a következő generáció. Mert akkor tuti lejjebb fog menni az ára, a kérdés, hogy mikor lesz ez az időpont.

2016. jún. 19. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon sokára jön még
2016. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

VR technológia most bontakozik ki még csak az új generáción


ha játszani akarnék akkor vennék egy 360-at aprópénzért

2016. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem kell félnem a gyors váltástól :)
2016. jún. 19. 11:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Senki nem követte az E3 bejelentéseket?

Augusztusban jön a kisebb, halkabb S modell, az új kontrollerrel és 4K videólejátszással:

[link]

Jövőre pedig jön a Scorpion fedőnevű új modell, amiről még nem tudni semmit, de 6 Teraflops grafikus teljesítményre lesz képes, ami kb. egy GTX 1070 videokártya szintje.

2016. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor megéri megvárni ezt a Scorpion modell-t?
2016. jún. 20. 10:15
 6/10 anonim válasza:
A scorpions azoknak készül akiknek 4k-s tv-jük van.Ezt el is mondták az e3-on hogy 4k-s tv nélkül nem fog érni az egész semmit.De ha van egy 4k-s tv-d akkor megéri.VIszont joval drágább lesz.Amire inkább megérné várni az a S model.Viszont jobb döintés lenne venni egy Semia xbox one-t mert a slim erősebb nem lesz.Csak kisebb.Igy most jobb áron juthatsz hozzá egy sima xbox one-hoz.Ezért vettem én is most egyet.
2016. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1,5 év mire jön, ha addig tudsz várni meg nagyon kerll a 4k gaming akkor érdemes várnod. (Én most veszek ps4-et pedig a neo pár hónap múlva jön, de nekem nem kell 4k meg egyéb baromság)
2016. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem én is fogok venni egyet, 90 ezer körül már láttam. Egész jó ár :)
2016. jún. 20. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Felesleges xbox one-t venni, hiszen már az exclusive játékok is jönnek windows 10re, azok nélkül pedig nincs értelme xbox one-t venni.
2016. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: Ez csak a Microsoft címekre vonatkozik, ha az EA, Activision, 2K stb konzol-exkluzív címeket ad ki, azokkal nem tudsz PC-n játszani.

Amúgy nekem az Xbox Live önmagában megéri az Xbox vásárlást, messze a legjobb online játékrendszer, amit ismerek.

2016. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!