Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearts of iron 4 magyarítás link?

Hearts of iron 4 magyarítás link?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan legyen, ami a nem eredeti játékkal is működik:)

(Tudom, hogy még most jött ki, ezért tettem fel a kérdést, hiszen én csak olyat találtam ami az eredetihez jó:/)

Olyan is jó ami még csak most készül, de nemsoká készen lesz.


Aki olyan választ szeretne küldeni, hogy vedd meg, az inkább ne írjon semmit, tudom, hogy meg kellett volna venni, de nem mindenkinek van 60 Eurója (18000Ft) egy játékra.



2016. jún. 21. 11:28
 1/5 Csori96 ***** válasza:

A játék csak nemrég jelent meg, ezért teljes magyarítás még nincs hozzá, talán majd néhány hónap múlva.


Mivel a játékfordítói közösség nem túl nagy, felesleges arra számítani, hogy többen belekezdenek a fordításába. Egy magyarítás készül a játékhoz, mely Steamen mod formájában érhető el ( [link] ).


A játék már nagyjából 8000 Ft-ért is beszerezhető.

2016. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Végül úgy döntöttem, hogy játszok egy kicsit a nem eredeti verzióval, és ha megtetszik akkor megveszem a játékot:)

2016. jún. 22. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] parancsolj.
2016. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csori96 ***** válasza:
Ha jobban megnézed, ugyanezt linkeltem én is.
2016. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyébként a magyarítás készítői a honlapon hirdetést vállalnak támogatásért cserébe. Ez a nagyobb youtube videósoknak jól jöhet még szerintem.
2016. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!