Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg nincs magyar Terraria...

Tényleg nincs magyar Terraria szerver?!

Figyelt kérdés

Már napok óta kutatok publikus magyar Terraria szerverek után (akár eredeti, akár tört, akár hamachis, akár nem), de csak inaktívakat találok, működőt sehol. Ma találtam egy olyat, ami februárban elvileg még üzemelt, de azóta a weblapjukon és a Facebook oldalukon semmi életjel. Érdeklődtem a szerver felől, a válaszra várok.


Ti ismertek magyar Terraria szervert, ami most is üzemel?



2016. jún. 26. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán találtam én sem, a barátaimmal toltuk privát Steam szervereken.

Nagy igény lenne rá, az tény.

2016. jún. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egyszer találtam egyet, két rendes adminnal (az egyik csaj volt :P), tök jól elvoltam azon a szerón, szerettem meg segítette a 2 adminnak amiben csak tudtam emiatt fel is vettek adminnak de rá pár hétre megszűnt a szeró, a facebook oldal is elhalt és még a csaj sem írt vissza... bár megértem hogy abba hagyta (mert am a csaj csinálta az egészet), saját pénzből fizette a szervert stb stb szóval sok munkája volt vele és gondolom ráunt vagy valami közbe jött... pedig úgy megb*sztam volna :D na mindegy.. a steam fiókja már hónap óta inaktív, facen meg csak nem fogom zaklatni mert az azért kicsit személyesebb.. annyira meg nem ismertük egymást :) kérdező ha találsz valami jó szervert akkor majd pls írj privit
2016. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Csak 1 privát, alakulófélben lévő coop csapatra találtam rá (4-5 fő), az sem indult még el. Nyilvános magyar szerver egyáltalán nincs is... De ha v
2016. jún. 28. 15:09
 4/5 A kérdező kommentje:

A laptop önállósodott...


De ha valahogyan mégis rábukkanok 1-re, írok! És remélem ez kölcsönös! :P

2016. jún. 28. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
hát külföldiből tudok annyit hogy dunát lehetne rekeszteni.. de magyart egyáltalán nem találtam még.. :( az angollal sincs bajom csak hát a magyar az azért jobban megy meg kényelmesebb.. :D
2016. jún. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!