Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a Doom 2016 a...

Hogy lehet a Doom 2016 a legkeresettebb játék a Steamen?

Figyelt kérdés
Hihetetlen a gépigénye, nem hiszem, hogy az a sok ember mind megengedheti magának. Vagy több olyan kaliberű elme létezik, mint a barátom, aki azért vette meg a Division-t, mert VR Pistáék szerint menő játék és nagyon megtetszett neki a videóból, ám a gépe nem viszi, így nem játszik rajta?

2016. jún. 26. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Most ugye csak hülyéskedsz.
2016. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlen a gépigény? Inkább maradj a konzoloknál.
2016. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# Nem, mire gondolsz?

2# Te is kifejthetnéd...

2016. jún. 26. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hihetetlen a gépigénye. Teljesen átlagos. Ne abból indulj ki, hogy 1-2 ember pirítóson játszik mert nem telik nekik többre. Nagyon ritka eset az, amikor valakinek ennél gyengébb gépe van. Eleve a játékok nem pénznélküli gyerekeknek vannak csinálva, hanem felnőtteknek, akik dolgoznak és megengedhetik maguknak, hogy vegyenek egy normális gépet.
2016. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A múltkor az egyik népszerű Youtube-videós tette fel a kérdést, hogy miért néznek az emberek gameplay-eket, ahelyett, hogy játszanának. Jöttek is a válaszok: "a gépemen még a Minecraft meg a San Andreas is akadozik", "nekem sosem lesz olyan jó PC-m, amin ez elfutna", vagy a legszomorúbb: "mikor nézem, ahogy Pistiék játszanak, beleélem magam, és akkor egy kicsit olyan, mintha én játszhatnék vele". :(


Engem egyébként pont a csóróság vett rá a tanulásra és a melózásra, és most 30-as fejjel ugyan, de bőven van időm és pénzem a kockulásra.

2016. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy teljesen átlagos, jó gamer pc-t tudhatok a magaménak, de ilyen processzorom azért még sincs:

[link]

és gondolom sok más embernek sem.

2016. jún. 26. 20:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Annak meg szerintem nincs értelme, hogy valaki 30 FPS-el toljon egy ilyen játékot.
2016. jún. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!