Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ellopták a Steames cuccaimat?

Ellopták a Steames cuccaimat?

Figyelt kérdés
De tényleg mindent. Trade cardokat,a CSGO skinjeimet,TF2 cuccokat,szóval össz kb. 20 eurót. Van rá mód hogy visszaszerezzem? Már írtam a supportnak,angolul,hogy ha nem is adják vissza,legalább a két scammert b.asszák ki a pi.csába. ADMIN-nak adta ki magát és nem volt az. Szintre,profil kinézetre teljesen megegyezet,csak az URL-jében volt egy szám különbség.
2016. jún. 26. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen adminnak? A Steamen nem adminok vannak...
2016. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megadtad az azonosítöd és a jelszavad? Ha igen, nem hiszem, hogy fog csinálni a steam bármit, mert direkt felhívják az ember figyelmét, hogy senkinek ne adják meg, mert nincsenek ilyen adminok, nincs szükségük arra, hogy külön add meg nekik, stb.
2016. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szóval hogyan is történt ez? Valaki rádírt, hogy hé én vagyok Gaben, add már ide az accountodat és te belementél?
2016. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez jó lecke lesz az élethez, így megtanulhatod, hogy:

1. Ne bízz senkiben.

2. Használd a Steam beépített védelmeit (kettős szintű autentikáció, Steam Guard).

3. Jelszavakat, hozzáféréseket NEM ADUNK MEG SENKINEK, anyánknak se, az ikertestvérünknek se. SOHA! SENKINEK!!!

2016. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jelszót senkinek nem adtam meg. Mobil authenticatort használom. Tradeltem a gyerekkel,az meg hívta a társát mint middleman,és steamrepes official middlemannak adta ki magát,ugyanolyan Steam szint,ugyanazok a játékok meg minden,csak nem ő volt az. Megfenyegetett azzal hogy feltöri az accom ha nem adom neki oda a cuccokat. Szóval odaadtam. Aztán utánaolvastam és láttam hogy ez a kedves emberke sok mindenkit átb.aszott már így,és volt akit tényleg feltört.
2016. jún. 26. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:
De akkor senki sem lopott el semmit. Azt mondta, hogy te odaadod neki az összes cuccodat, te meg belementél. Én nem tudom, hogy mit vártál, hogy mi fog majd történni.
2016. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tehát önként átadtad. Akkor ennyi volt, kész, vége.
2016. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alighanem19 ***** válasza:
Igen, eléggé életszerűnek tűnik: egy Steam alkalmazott megzsarol, hogy feltöri az accountodat, ha nem adod neki a sz**os skinjeidet... :D
2016. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

hogy te mekkora csicska vagy :D már bocs :D ha ilyen lenne velem inkább azt mondtam volna hogy akkor próbálja meg feltörni a fiókomat.


1. nagy az esélye hogy nem tudná feltörni


2. ha fel is töri azzal konkrétan bűncselekményt követ el és annak is nagyobb az esélye hogy a kedves steam/valve/gaben madafaka segít az ügyben.


de neeem, te egy idióta vagy és odaadtad neki a cuccaidat. gratulálok, remélem darwin díjat is kapsz majd :D jár a keksz

2016. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Putto vagy. Szerinted egy steamrepes official middleman ilyennel fenyegetne? Még is hogyan törné fel az accountodat? Hát, ez teljesen elúszott, mivel a Valve nem vállal felelősséget a hülyeségeid miatt. Ügyes vagy.
2016. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!