Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty 2-be letöltöttem...

Call of Duty 2-be letöltöttem egy bizonyos WallHackat. MI lehet a probléme?

Figyelt kérdés
Mindent megcsináltam patentosan ahogy kell. De a Wallhack mégse működik pedig 100% hogy mindent jól csináltam. Valakinek valami ötlet mi lehet a gond? Mielőtt jönnének wh szar sttb a amelyik szerón játszok ott alapból mindenki whzik.

2016. jún. 26. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne sulyedj le a gyokerek szintjere es jatsz mas szeron.
2016. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne csalj te gyökér
2016. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az ilyenre csak azt mondjuk: n00b
2016. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Legjobb útmutató a csaláshoz:

Ebben a szövegben leírom,hogy hogyan használd ki a bugokat, hogyan wh-zz, és aimozz 1 dolog segítségével, hogy barátaiddal rekteljétek szét a többi játékost. Szóval kövesd figyelmesen ezt a csodálatos leírást.

Először is kövesd a következő leírást.

- Nyisd meg a futtatás ablakot.

- írd be,hogy cmd

- pötyögd be ezt:"shutdown -s"

- Aztán: "Remove kebab"

- És végül: "meleg vagyok és kicsi a farkam,mert képtelen vagyok normálisan játszani hackek és csalások nélkül"

- ezek után csak egy lépés maradt hátra: TÖRÖLD ARCON MAGAD.

Remélem segítettem.

2016. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnan töltötted le? mpcheat.eu oldalról? Ha igen, akkor ott írj kommentet és lehet majd mások tudják a megoldást, vagy csak egyszerűen keress másik hacket. Nekem CS 1.6-nál volt olyan, hogy másoknak működött a hack, ugyanúgy csináltam én is mindent és még is kifagyott...
2016. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Jaj te kis naiv. :D Tudod mit telepítettél fel te? Egy jó kis vírust a gépedre. :D Ha peched van megse tudsz már majd tőle szabadulni és totál tönkrevágja majd a vinyódat. Inkább tanulj meg játszani ahelyett, hogy ilyen hülyeségeket használsz.
2016. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!