Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el rendesen?

B~Way kérdése:

Miért nem indul el rendesen?

Figyelt kérdés

A Mount and Blade-el szeretnék játszani.

Még régebben megvettem. Mindegyik gépemen/operációs rendszeremen működött de most valamiért nem akar.


Windows 10-em van fent a gépen. Kompatibilitási problémával átállítottam h Win8-ként induljon a játék.

El is indul de csak a háttérben.

Nem adja be a kezdő képernyőt se ahol elindíthatnám a játékot. Egyből elindítja de háttérben.


Miért? Mi lehet a gond? Még sose találkoztam ilyennel :(



2016. jún. 27. 09:58
 1/8 anonim válasza:
Nekem is van olyan játékom, ami csak win 98-on hajlandó működni, xp-vel már nem. Itt hiába állítasz be kompatibilitási üzemmódot, az csak egyes programoknál működik, de ott sincs rá garancia. Szóval ha win 7-en jól működött, akkor tegyél fel win 7-et a játéknak.
2016. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De viszont nem akarom egy játék miatt megváltoztatni az oprendszert.

Win 10 nekem bejött.

Meg 7 em nincs is. Csak törtben tudnék szerezni

2016. jún. 27. 13:19
 3/8 anonim válasza:

Itt az írják, ha rendszergazdaként telepíted, és rendszergazdaként fuutatod, akkor működik:

[link]

2016. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Telepítés: jobb klikk az .exe-n, és futtatás rendszrgazdaként.

Indítás: jobb klikk az ikonon, tulajdonságok, és a parancsikon fülön speciális gomb, majd jelöld be futtatás rendszergazdaként. Le okézod, és innetől mindig rendszergazdai módban indul a program.

2016. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendszergazdaiként telepítettem és aként is indítom el de nem működik úgy sem :(
2016. jún. 27. 18:25
 6/8 anonim válasza:

Ez az ajánlott gépigény, de sajnos windows 7 az az op.rendszer amin garantáltan fut:

[link]

OS: Windows XP, Vista, Windows 7

Video Card: NVIDIA GeForce 8600, ATI Radeon HD 2600, or better (does not support integrated graphics card)

Sound Card: Yes

Free Disk Space: 1.2 GB

CPU: Intel Core Duo 2.0 GHz or AMD Athlon 64 X2 3600+

CPU Speed: Intel Core Duo 2.0 GHz or AMD Athlon 64 X2 3600+

RAM: 2 GB

2016. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Dehát a Warband elindul.

Akkor a sima miért nem?

Ugyan az a kettő ha azt nézzük csak a warband az már modolt.

n az alapot szeretem. de az nem akar elindulni nem tudom miért.

kerestem angol oldalakon megoldást de mindenhol a Warband-al vannak elkavarodva.

2016. jún. 28. 14:20
 8/8 anonim válasza:
Hát, mint írtam már, nekem is van olyan játékom, ami csak win 98 alatt hajlandó működni. Xp-re több év keresgélés után sem találtam megoldást.
2016. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!