Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt hogyan lehet a GG Empire-ban?

Ezt hogyan lehet a GG Empire-ban?

Figyelt kérdés
Újra regisztráltam a GG Empire játékban, számítógépről. Ugyan ezt a fiókot szeretném elérni a mobilomról, letöltöttem az appot, de a beállításokban csak elmenteni tudom az adott játékot illetve fb-ba belépni. A gépről hamarabb csatlakoztattam a facebook fiókomat ahhoz a fiókhoz, de a mobilon is gond nélkül csatlakozott és nem történt semmi. Azt olvastam hogy az 5. szinttől lehet elmenteni a játékot, de én nem a telefonos játékot szeretném elmenteni hanem a gépen regisztráltat folytatni, a gépen viszont nincs játék elmentésére lehetőség.

2016. jún. 27. 14:40
 1/2 Danikabuksi válasza:
A telefonos gg empire és a gépes az két külön játék.A telefonos mentest nem lehet gepen folytatni vagy forditva.Igaz ez tenyleg jo lenne,de nem lehet ilyet csinalni.
2016. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Puffin web bowsterből működik a szgépes empire
2016. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!