Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Trónok harca című sorozatban...

Trónok harca című sorozatban Kisujjnak mi az igazi célja?

Figyelt kérdés
Nagyon önzönek tünik mintha mindent magáért tenni. Tényleg így van vagy csak ezt akarja mutatni?
2016. jún. 27. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem még George RR Martin se tudná megmondani. Többek közt ezért is kaszáltam a negyedik könyv után a sorozatot: feldob egy csomó érdekes szálat, aztán hagyja lógni őket, elvarratlanul.
2016. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést azután írtad ki, hogy láttad a hatodik évad fináléját?
2016. jún. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából ő hatalmat szeretne, a trónon ülni. Illetve még Catelynt akarta. Jelen esetben pedig most Sansat és egyben kulcsot északhoz, amiről már lekésett.

Ha belegondolsz: Lysával megmérgeztette Jon Arrynt, aztán levelet íratott vele Catelynnek, belekeverte a Lannistereket, hogy ők mérgezhették meg a férjét, Jon Arrynt. Ő valahogy mindig nagyban gondolkozik/játszik. Háttérben próbálja irányítgatni a szálakat, csak nem éppen úgy sikerült neki, ahogy szerette volna. Lényegében már mondta is, ha jól emlékszem, megkérdezték, hogy mit is akar valójában és a válasza az volt, hogy mindent. A káosz egy létrát akartam megkeresni, de találtam egy egész jó videót, de nem a legfrissebb. Végignéztem, teljesen korrekt, stimmel minden:

https://www.youtube.com/watch?v=JC-KlytcqJ4

Feliratot kapcsold be!

2016. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!