Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor van Star stable Dupla...

Mikor van Star stable Dupla Star coins hétvége?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 14:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy hónap elején vagy végén van?Vagy esetleg melyik héten?De a lényeg hogy hónap elején/vagy végén van.
2016. jún. 28. 14:38
 2/4 anonim válasza:

Szia! Sajnos ez eléggé behatárolhatatlan, ugyanis ez folyton változik. A Star Stable Online hivatalos oldalán mindig kint van, ha éppen Dupla Star Coins hétvége van: [link]

Érdemes követni az oldalt, de a játékba beregisztrált e-mail címedre is kapsz róla levelet.

Jó tanács: Néha kapunk kódokat, ami segítségével ingyen Star Coinshoz juthatunk. Erről is e-mailben értesítenek.

Remélem tudtam segíteni! :)

2016. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó semmi értelme nem volt hogy ezt leírd.... ezt mindenki tudja. A kérdező és én is azt kérdezem hogy: MIKOR VAN?!!??
2017. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Válaszolt. Behatárolhatatlan :D
2021. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!