Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy gta 5 es meg sok mas...

Van egy gta 5 es meg sok mas jatekom a steam fiokomon es nem tudom mit csinaljak vele? Mert nem cserelheto es nem is lehet penzre visszavaltani. Ha valakinek valamilyen otlete van kerem szoljon.

Figyelt kérdés
nem futnak a gepemen ezek a jatekok es nem tudom mit csinaljak veluk. steam fiok eladas nem erdekel mert sokszor rosszhoz vezet es xbox-om lesz es azon fogom jatszani ezeket a jatekokat tehat nagyon elszeretnek valamit muvelni ezzel a fiokkal. a valaszokat elore is koszonom nagyon sokat jelentenek nekem

2016. jún. 28. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mit kellene velük csinálni? Majd ha egyszer lesz olyan géped, hogy futnak, akkor majd játszol velük. Mondjuk azt sem értem, hogy miért vesz valaki Steamen több olyan játékot is, amik nem futnak a gépén, főleg, hogy egy-két év múlva olcsóbban is megkapta volna őket, ha még kell.
2016. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
add nekem more :D
2016. jún. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!