Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell csinálni Sims4-ben,...

Mit kell csinálni Sims4-ben, hogy ikrek szülessenek?

Figyelt kérdés
A "forcetwins" nem működik. :(

2016. jún. 28. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
www.sims4hax.com
2016. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ezt a választ én is csak kaptam de bemásolom:


Megpróbálom lépésekben levezetni.

1. Be kell írnod, hogy testingcheats on (gondolom ez a kód ismerős:D)

2. Ezután be kell írnod ezt a kódot: sims.get_sim_id_by_name keresztnév vezetéknév (a simnek, amellyel játszol) -> ekkor, ha minden igaz, meg fogod kapni a simed személyi számát (ezt szerintem írd le valahova, pl. telóban egy jegyzetbe vagy egy papírra, bár ha nem lépsz ki a kódbeíró ablakból, akkor elvileg végig látható lesz a személyi szám (nem használtam még soha ezt a kódot, szóval nem biztos, hogy csak számokból áll a személyi, de ezt feltételezem)

3. Be kell írnod ezt a kódot: pregnancy.force_offspring_count_személyiszám_akartbabákmennyisége(számmal) (ez a szám maximum akkora lehet, hogy a házban ne legyen 8-nál több sim)


pl:pregnancy.force_offspring_count_>személyiszám<_5

2016. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :3
2016. júl. 12. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!