Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft Tauri...

World of warcraft Tauri szerverre ismertek valami segédprogramot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt valami bugra amivel gyorsabban megy a fejlődés(régen ismertem ilyen csak kijavították).Vagy programot amivel sikerül egy kis szintugrás :D (LvL hack)

2016. jún. 29. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nem létezik ilyen, mert arra rövid időn belül úgy is felfigyelnének az adminok, aztán kijavítanák.
2016. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm a válaszod!
2016. jún. 29. 18:53
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Miért játszol olyan játékkal, amivel nem szeretsz játszani?
2016. jún. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem írta, hogy nem szeret vele játszani. Ebből nekem csak az jött le, hogy fejlődni nem szeret... Ha valaki felhúzta már a karakterét akkor ezer féle dolgot tud vele csinálni. pvp-zni, pve-zni, achievementeket gyűjteni... Azokat pedig lehet, hogy a kérdező szereti. Miért kell eggyire beszűkültnek lenni és hülye következtetéseket levonni? :D


Egyébként kedves kérdező, hogy érdemben is válaszoljak, sajnos nincs ilyen hack/bug. Esetleg olyan hack van amivel repülni tudsz mount nélkül, ezáltal könnyebben odajutsz ahova akarsz, ezáltal meggyorsítod a fejlődést. :)

2016. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 4#
2016. jún. 30. 10:35
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Tudsz vásárolni karaktert!Igaz egy 5 ezer forintból lenne meg.Ugye kell venned V.I.P-t amivel hozzáférsz olyan dolgokhoz amivel a sima felhasználóval nem.Nos,következő h keresel egy karaktert,háát 800 kredittől kezdődik,én inkább 1500-1800-as tájon vennék.Ott kapsz olyat h el lehet kezdeni vele.Persze 85-s szintű;) Én 1 karakteremet vásároltam,jó olcsón.Elég szép dps-t tudok vele tolni.Ret Pala. 19k megszokott lenni :) persze nem nagy gearű,de 85-s ;)

2016. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!