Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tom Clancy's the divisiont...

Tom Clancy's the divisiont megvettem de miért van benne 5 cd?

Figyelt kérdés

#cd #divsion
2016. jún. 30. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, ez meglepő. Egyrészt, mert csak DVD verzió létezik belőle, másrészt a fiamnak a limitált kiadás van meg, de abban is csak 1 db DVD volt, a többi adatot netről töltötte le telepítés után.
2016. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 db cd van benne, 1 elég volt a telepítéshez mert ugye mint írtad netről töltöd le tulajdonképpen a játékot. :D
2016. jún. 30. 17:55
 3/4 anonim válasza:

Igen létezik 5 lemezes (dvd) verzió. Mégpedig azért jó, mert így a dvdkről telepítheted és nem kell letölteni.


Ha be vagy jelentkezve az Uplaybe és nem az Uplay felületéről, hanem a dvdről indítod a telepítés akkor nem a netről szedi le.


u.i.: ha a lemezről indítod és nem vagy bejelentkezve, akkor kéri , hogy regisztrálj vagy jelentkezz be és ez után a Uplay felülete lesz elöl. így viszont letölti és nem a dvdket használja.

2016. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 lemezes van. Nekem simán betelepitette róla.
2017. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!