Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Cities Skylines pc játéknak...

A Cities Skylines pc játéknak végül is mi a lényege?

Figyelt kérdés
Akinek megvan, mesélne nekem róla? Mit lehet benne csinálni, mitől jó játék?

2016. jún. 30. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan én csak 30 órát játszottam vele eddig és új is vagyok ebben a műfajban, de nagyon tetszik.


A lényege, hogy a nulláról kell felépíteni és fenntartani egy várost. Neked kell megépíteni az úthálózatot, te parcellázod ki a telkeket, kerületeket hozol létre, adókat vetsz ki. Tehát egy szokásos városépítős szimulátor, mondhatni hiánypótló alkotás, mert évek óta nem volt ilyen jó játék ebben a műfajban. :) A grafika szép, a jó optimalizációnak hála pedig a gyenge gépeken is szépen fut. Van mód támogatás és DLC-k/frissítések is rendszeresen jönnek.


Persze vannak hibái, pl. a lakosság szám nem túl arányos a város méreteivel, illetve a forgalom is elég érdekesen viselkedik néha, de ezeket ki lehet javítani módokkal.


Ha érdekel szerintem nyugodtan vedd meg. Steam-en úgy is akciós az alapjáték és a DLC-k is. :)

2016. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. jún. 30. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!