Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik tetszett jobban (már...

Melyik tetszett jobban (már ha játszottál mindkettővel) darksiders 1 vagy 2?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2, de ezzel egyedül vagyok, mert mindenki más szerint jobb az első. Pedig szerintem a második hosszabb, változatosabb, jobbak a harcok, a puzzle-ök, van loot rendszer, fejlesztés,stb.

Állítólag a második irányítása nagyon rossz billentyűzettel, de miért játszanék ilyen játékokat billentyűzettel, mikor itt a kontroller?

2016. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem az első részt kontrollerrel (xbox360), de akkora egy okádék volt az irányítás hogy valahol az elején abbahagytam. Harc közben forgatni kell a kamerát hogy láss, de:

1. A kameranézet írtó lassan vánszorog

2. Azzal az ujjaddal kell forgatni a kameranézetet, amelyikkel harcolsz. Szóval vagy forgolódsz, vagy csapkodsz.


Rémesen szutyok volt, ha legközelebb kedvet kapok hozzá tuti hogy billentyűzettel kezdek neki, bár fura mert ez a stílus kontrollerrel mindig jobb szokott lenni.

2016. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én eddig csak a 2vel játszottam de nemrég ujrakezdtem nehezebben mert ez

Nem olyan hogy na akk észnélkül kaszabolok mert nem jó minden támadás mindenhova mert amikkel eddig játszottam xboxon vagy mutatta mit kell.nyomni a védéshez vagy a hangból megitéltem

2016. júl. 2. 09:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és gondolkodtam hogy az elsőt is kiviszem
2016. júl. 2. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!