Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem működik a The Walking...

Nem működik a The Walking Dead Season 2 játék. Ért valaki ehez?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a The Walking Dead Season 2 játékot , és végigjátszottam az 1.epizódot, de nem tudom betölteni a 2., 3., 4., 5. epizódot. Szépen betölti a "fejezet választást", de nem az van ki írva alulra, hogy "játék kezdése", hanem "hamarosan". És mikor rá kattintok azt írja ki, hogy "PRÓBÁLD ÚJRA KÉSÖBB sikertelen letöltés. Kérlek, próbáld meg késöbb." Mit csináljak, hogy tudjak vele játszani?

2016. júl. 3. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A lopott játékok már csak ilyenek.
2016. júl. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna letölteni. Az 1-et megvettem, de ezt sajnos nem tudom magyrítani/magyarosítani, így végig játszottam angolul, de alig értettem, hogy mit is választok. Több informatikus is azt mondta, hogy a vett játékokon soha nem lesz magyar felirat, így letöltöttem a kettőt ingyen. Nagyon klasszul magyar minden, de az első epizód után nem tudok a többivel játszani. Ehez kérnék segítséget.
2016. júl. 3. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:
az egyhez is van magyarítás...
2016. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: "Több informatikus is azt mondta, hogy a vett játékokon soha nem lesz magyar felirat..."

Marhaság. Simán lehet magyarítani eredeti játékokat is. Bár én inkább a nyelvtanulást ajánlom, amihez egyébként a játékok kiváló segítséget nyújtanak.

2016. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!