Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Life is Strange nevű játékba...

A Life is Strange nevű játékban mit jelképez az őz? Vagy a pillangó?

Figyelt kérdés

Nemrég fejeztem be az 5.epizódot,de nem tudtam hogy értelmezzem az őzet.Gondoltam arra hogy Rachelhez van köze,vagy Maxnek tényleg a "lélekállata",illetve a pillangót se tudtam hogy értelmezni.

(*SPOILER*) Mert ugye chloe temetésén is ott van ahogy rá repül a sírra,az őz 2 alkalommal is megjelenik a roncstelepen..

Illetve még azt nem értettem hogy Chloe honnan tudhatta hogy Rachel ott van elásva ahol,mert az egy dolog hogy ott volt lefotózva,de az is lehet hogy egy másik áldozat volt az.


2016. júl. 3. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet hasznos lesz számodra :)

2016. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az őz Max spirituális állata, a pillangó Chloe-é. Ezért száll rá Max orrára egy pillangó Chloe temetésénél.
2016. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2016. júl. 3. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

A pillangó részben szerintem a pillangóeffektusra is utalt, mert hát Max végül is apró, minimális változtatásai az időben folyamatként vezettek egy óriási katasztrófához.

2016. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az készítők is megerősítették, hogy az őz Rachel-hez köthető. A második részben ott látjuk meg az őzet, ahol a lányt "eltemették".

[link]

2016. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!