Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen extrém dolgot építettet...

Milyen extrém dolgot építettetek eddig minecraftban?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon magas tornyot, ahova tettem vasúti síneket egészen az aljáig, aztán onnan csilléztem lefelé :D

2016. júl. 4. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
komplett szervert, piaccal, kezdővel, teleport ponttal, egyéb épületekkel, telek rendszer kezdőkkel, paint ball pályákkal, stb.
2016. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyszer èpitettem 1 disznòòlat.
2016. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amivel a legtöbbet piszmogtam (de nem volt extrém), az egy víz alatti üvegbúra volt (4-500 blokk átmérőjű, középen talán 40 blokk magas volt). Alatta természetesen levegő volt, házzal, kerttel, gépekkel, arénával, tóval (egy víz alatti búrán belül:)), farmmal (állatok és növények), labirintussal, event-útvonallal, xp-farmmal, temetővel, erdővel. Középen volt egy nagy játékost ábrázoló szobor is. Bejutni két helyen lehetett: volt egy két vágányú vasút, ami oldalról egy üvegalagúttal csatlakozott a búrába, és onnét ment tovább be és lefelé. A másik bejárat az átellenes oldalon volt, ott úszással lehetett bejutni, afféle légzsilip módon.
2016. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!