Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Magyar Minecraft szerver?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan Magyar Minecraft szervert keresnék, ami nem arról szól, hogy ha fizetsz, akkor mindenféle előnyhöz jutsz... Fontos lenne még az is, hogy jó legyen a közösség/hangulat, és hogy ne 12 évesekkel legyek körülvéve. Nem fontos, hogy napi 200-300 ember legyen online, sőt az se hátrány ha ettől jóval kevesebb.

Gondolom nem sok ilyen létezik, de ha tudnátok mondani pár ilyet, azt nagyon megköszönném! :)


2016. júl. 5. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Előre is bocsi, hogy ez nem egy direkt válasz a kérdésre, de amit te definiáltál, az nem igazán lelhető fel a publikus szerverek közt, sokkal inkább privát-feelingje van. Egy darabig én is Mester MC-ztem, de elég hamar unalmassá, frusztrálóvá, túl kötötté vált, meg túl sok volt az idióta. Úgy alapból, a Minecraft közösséget erősen mérgezik a nokedlik - sajnos. És ahogy észrevettem, az összes magyar szerver erre a kaptafára megy. Ha még nem tetted, mindenképp próbálj meg körbekérdezni haverok közt, nem-e lenne kedvük közösen játszani, vagy nem-e ismernek valakit, aki ismer valakit, stb...; akinek a legerősebb a gépe, meg netje, attól menne a szerver, közben mehet a Skype, vagy TS, annál nincs jobb.
2016. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én Legendarymc-zek. Szerintem a legjobb. Nyugis, nincs tele 9 évesekkel, a staff többnyire rendes és segítőkész, a creative szerverein valódi a kreatív mód. Csak ajánlani tudom!
2016. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenek külföldi szerverek vannak, vagy ha csinálsz egyet haverokkal.

A MesterMC az nokedlibánya, oda ne is menjél.

2016. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
plastik meg kell venned a minecraftot és mehetsz is (whitelist van)
2016. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huncraft. Prémium szerver.
2016. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!